Szukaj

Roksana Węgiel poszalała z farbą do włosów. Nowa fryzura dodała jej charakteru

Roksana Węgiel – nowa fryzura

Roksana Węgiel – nowa fryzura

Roksana Węgiel niedawno zaszokowała fanów morsowaniem w śniegu, a już opublikowała nową bombę. Postawiła na odważny kolor na głowie. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Roksana Węgiel, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, jest bardzo aktywna w social mediach – to tam pozostaje w kontakcie z fanami, bez których, jak wiadomo, nie zrobiłaby tak spektakularnej kariery. Odkąd w 2018 roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior i okazała się bezkonkurencyjna, jej życie zmieniło się całkowicie, a ona zaczęła korzystać z możliwości, jakie się przed nią otworzyły.

Jej rozpęd zatrzymała nieco pandemia, ale wbrew pozorom, jakkolwiek by to kontrowersyjnie nie zabrzmiało, ten czas okazał się korzystny dla nastolatki.

Na początku kwarantanny nadrobiłam szkołę, bo wcześniej miałam naprawdę mało czasu, żeby to wszystko ze sobą pogodzić. Dla mnie ten koronawirus to jest zbawienie. Nadrobiłam zaległości w nauce i wszystko pozdawałam. Zaczęłam też nawet bardziej niż przed kwarantanną pracować nad swoim wokalem, dużo ćwiczę, z nowych rzeczy chodzę na siłownię, tworzę nowe piosenki, sama zaczęłam pisać teksty – dla mnie to na plus – powiedziała w SE.

We wtorek wieczorem na jej Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia. Roksana pozuje w bikini na śniegu. Na sam jej widok robi się zimno. Tym samym dołączyła do mody na morsowanie. Nie ukrywała entuzjazmu – bardzo jej się spodobała ta aktywność. Z kolei dzisiaj zaszokowała fanów zdjęciem z odważnym kolorem na głowie.

Roksana Węgiel ma niebieskie włosy

Rokasana Węgiel chętnie relacjonuje swoim fanom ważne wydarzenia ze swojego życia. Niedawno podzieliła się zdjęciami z 16. urodzin. Dziewczynka, która wygrała dla Polski dziecięcą Eurowizję, powoli, na naszych oczach zmienia się w młodą, piękną kobietę.

Na najnowszym zdjęciu Roksana pozuje w całkiem nowej fryzurze. Zamyślona patrzy w dal, a uwagę przykuwa niebieskie pasmo włosów, które wyraźnie widać wśród długich pasm nastolatki.

Pod postem namnożyło się komentarzy. Internauci są zachwyceni portretem młodej artystki. Bardzo im się podoba wyróżniający się fragment nowej fryzury, który ożywia wizerunek Roksany Węgiel. Czekamy na kolejne zmiany.


Roksana Węgiel ma niebieskie włosy

Roksana Węgiel ma niebieskie włosy

Roksana Węgiel w bikini na śniegu

Roksana Węgiel w bikini na śniegu

Roksana Węgiel w bikini na śniegu

Roksana Węgiel w bikini na śniegu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×