Szukaj

Rok z życia księżniczki Charlotte na zdjęciach. Z rodzicami, z bratem, w parku, na nartach…

Zdjęcia z pierwszego roku życia księżniczki Charlotte

Zdjęcia z pierwszego roku życia księżniczki Charlotte

Zdjęcia księżniczki Charlotte

Już niedługo, bo 2 maja, minie okrągły rok, odkąd księżniczka Charlotte przyszła na świat. Wiadomość, że księżna Kate jest po raz drugi w ciąży zelektryzowała opinię publiczną. Nic dziwnego, że atmosfera wokół narodzin dziewczynki, podobnie zresztą jak jej starszego o dwa lata brata księcia George’a, przez cały okres ciąży była podgrzewana przez media.

Charlotte, czyli po polsku Karolina, przyszła na świat w tym samym szpitalu, co jej brat George (Jerzy) – św. Marii w Londynie. Mała księżniczka jest czwarta w kolejności do objęcia tronu brytyjskiego zaraz po jej dziadku księciu Karolu, ojcu księciu Williamie i bracie księciu George’u.

Chrzest dziewczynki odbył się 5 lipca w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham, w tym samym, gdzie ochrzczono księżną Dianę, a Charlotte miała na sobie replikę sukni chrzcielnej z 1841 roku, w której chrzest dwa lata wcześniej przyjął książę George. Nie mogło się obyć bez oficjalnych zdjęć z tej uroczystości. Ich autorem jest słynny fotograf Mario Testino.

Wcześniej jednak, zaledwie miesiąc po narodzinach księżniczki, opublikowano pierwsze oficjalne zdjęcia Karoliny i jej brata (zobacz więcej). Urocze fotki wykonała mama dzieci, księżna Kate. Ona również jest autorką zdjęć córki z listopada 2015 roku, na których widzimy, jak Charlotte bawi się ulubioną maskotką (zobacz więcej). Całą książęcą rodzinę uwieczniono potem na zdjęciu opublikowanym z okazji Bożego Narodzenia (zobacz więcej).

Na najnowszych zdjęciach z kolei możemy sprawdzić, jak mała księżniczka spędza zimowe wakacje z rodzicami i bratem. Zdjęcia z francuskich Alp są iście sielskie i po prostu urocze. Trudno oderwać wzrok. 🙂

Zobacz: Jaki sielski obrazek! Książę George i księżniczka Charlotte na nartach z rodzicami

Zdjęcia z pierwszego roku księżniczki Charlotte – od narodzin do dziś – obejrzycie w naszej galerii. Które jest waszym ulubionym?

Księżna Kate wychodzi ze szpitala po urodzeniu księżniczki Charlotte. Na zdj. z mężem

Księżna Kate wychodzi ze szpitala po urodzeniu księżniczki Charlotte. Na zdj. z mężem


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×