Nie żyje amerykański miliarder. Był prawą ręką Donalda Trumpa

Roger Ailes nie żyje

Roger Ailes nie żyje

Roger Ailesa nie żyje

Nie żyje Rogera Ailesa. Jak przed chwilą poinformowała żona prezesa Fox News – 77-letni mężczyzna zmarł dzisiaj rano. Ailes był założycielem i prezesem Fox News przez ponad dwadzieścia lat. Doradzał prezydentom Nixonowi, Reaganowi, Bushowi i Trumpowi podczas ich kampanii prezydenckich.

W lipcu 2016 został oskarżony o molestowanie jednej z pracownic, po czym okazało się że pokrzywdzonych kobiet jest więcej. Ailes ustąpił ze stanowiska i zaszył się domu.

Jego żona wydała dzisiaj oświadczenie:

Jestem bardzo zasmucona i mam złamane serce informując, że mój mąż Robert Ailes zmarł dzisiaj rano. Roger był dl amnei kochającym mężem, kochającym ojcem syna Zachay’ego i lojalnym przyjacielem wielu osób. Był tez patriotą, głęboko wdzięcznym za możliwość wżycia w kraju, który dał mu szansę by cięzko pracować, piąc się w górę i to samo umożliwiać ludziom. Podczas jego trwającej ponad pięć dekad kariery pracował w branży rozrywkowej, w polityce i newsach zmienił życie milionów. Więc teraz mimo, ze opłakujemy jego śmierć, celbrujmy jego życie.

Wielokrotnie notowany przez amerykański Forbes na listach najbogatszych ludzi Ameryki.

Bratanek sławnej projektantki porwany i zamordowany!

Roger Ailes nie żyje

Roger Ailes nie żyje

Roger Ailes śmierć

Roger Ailes śmierć


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×