Wiśniewski pokazał zdjęcie z Wigilii. 14 osób przy stole, a największą uwagę przykuwa Xavier. Kim jest ta ślicznotka, którą tak czule obejmuje?

Michał Wiśniewski z rodziną

Michał Wiśniewski z rodziną

Michał Wiśniewski pochwalił się ujęciem z Wigilii. Gości było tak dużo, że ledwo ich pomieścił! Jak będzie wyglądał wigilijny stół, gdy na świat przyjdą wnuki?

Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych wokalistów. W 1994 roku założył z Jackiem Łągwą zespół Ich Troje. Wraz z kapelą nagrał i wydał aż dziesięć albumów studyjnych. Ma też na koncie cztery albumy solowe. Jeszcze więcej niż w muzyce dzieje się w jego życiu prywatnym. Michał był aż pięciokrotnie żonaty!

Żonami Michała były kolejno: Magda FemmeMarta „Mandaryna” WiśniewskaAnna ŚwiątczakDominika Tajner. Obecnie jest on związany z Polą Wiśniewską.

Muzyk może się też pochwalić pięciorgiem dzieci. Są to: Xavier, Fabienne, EtienetteVivienne Falco. Michał spędził Wigilię wraz z żoną, dziećmi i innymi krewnymi. Zdjęciem z uroczystej kolacji pochwalił się za pośrednictwem Instagrama. W wieczerzy uczestniczyło tak wiele osób, że długi stół ledwo zmieścił się w salonie.

Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem z Wigilii. Ile osób znalazło się przy stole?

Na zdjęciu dodanym przez Michała znaleźli się: Fabienne, Etienette, Vivienne, Pola, Falco, Xavier i kilka innych osób. Uwagę przykuwa Xavier, który obejmuje tajemniczą ślicznotkę. Być może jest to córka żony Wiśniewskiego.

Łącznie doliczyliśmy się 14 członków rodziny – niewykluczone przy tym, że na miejscu były inne osoby, które nie znalazły się na fotce.

Michał zdaje sobie sprawę z liczebności familii. Zdjęcie podpisał:

Dziękujemy Wszystkim za życzenia! Dziękujemy za pamięć! Zdrowia, wytrwałości i miłości dla Was i Waszych najbliższych! Strach pomyśleć jak będzie wyglądał ten stół jak pojawią się wnuki. Uściski od każdej z Wisienek!

Fani pisali w komentarzach pod zdjęciem:

  • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

  • Pięknie razem.

  • Fabienne jaka piękna.

  • Wesołych Świąt.

Michał dodał też wcześniej zdjęcie, na którym zapozował tylko z Polą i najmłodszym synkiem Falco.

W tym wyjątkowym czasie życzę wszystkim moim przyjaciołom, znajomym, fanom, ale i tym, którzy nie darzą mnie szczególną sympatią, przede wszystkim zdrowych, wesołych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia! Bądźcie choć w promilu tak szczęśliwi i kochani jak ja a przezwyciężycie każde wyzwanie, które stawia przed Wami życie! I odwzajemniajcie każdą choć najmniejszą dawkę dobrej energii w jakiejkolwiek postaci – karma wraca! – napisał w jego opisie.

Fotkę możecie obejrzeć poniżej.

Więcej zdjęć rodziny Wiśniewskich zamieściliśmy w galerii.


Michał Wiśniewski z rodziną. Boże Narodzenie 2021

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski pokazał synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×