Szukaj

Rok 2019 w rodzinie królewskiej upłynął pod znakiem skandali. Ciąże, rozstania, oskarżenia o pedofilię…

Rozstania, ciąże, oskarżenia o pedofilię… 2019 był pełen plotek na temat rodziny królewskiej. Nie było tygofnia, w którym media nie ogłaszałyby nowych rewelacji. Przypominamy najciekawsze doniesienia z brytyjskiego dworu i największe ściemy!
Rodzina królewska w 2019 roku

Rodzina królewska w 2019 roku

Rodzina królewska w 2019 roku

Brytyjska rodzina królewska od lat rozpala ciekawość ludzi na całym świecie! Ród Windsorów dostarcza nam sporo powodów do plotek. Niektóre sensacje są wyssane z palca, inne, choć prawdziwe, miały nigdy nie wyjść poza mury pałacu. Oto zestawienie najgorętszych pogłosek.

Rozstanie księcia Karola i księżnej Camilli

Książę Karol i jego żona Camilla są w trakcie sekretnego rozwodu – ta wiadomość wstrząsnęła poddanymi na początku stycznia. Media informowały, że papiery rozwodowe są już podpisane, ale na życzenie królowej rodzina miała trzymać tę informację w tajemnicy. Przynajmniej do zakończenia domniemanej wojny między księżną Kate i Meghan Markle. Ile prawdy było w tych pogłoskach? Wygląda na to, że niewiele. Karol i Camilla wciąż są małżeństwem, a i konflikt Meghan oraz Kate to podobno zwykła kaczka dziennikarska.

Rozwód księcia Karola i Camilli – Globe

Rozwód księcia Karola i Camilli – Globe

Wyprowadzka Meghan Markle z pałacu

6 maja na świat przyszło pierwsze dziecko księcia Harry’ego i jego żony Meghan. Już kilka dni po tym radosnym wydarzeniu gazety zaczęły donosić, że księżna wyprowadziła się z Frogmore Cottage. Podobno nie czuła się swobodnie w królewskiej posiadłości, a do tego przytłoczył ją fakt, że wszyscy patrzyli jej na ręce. Przez to nie mogła cieszyć się z roli świeżo upieczonej mamy. Z pomocą przyszła jej przyjaciółka, żona George’a Clooneya. Amal zaproponowała księżnej, by wprowadziła się na jakiś czas do jej wiejskiego domu. Meghan z wdzięcznością skorzystała z tej szansy na odnalezienie spokoju. Nie oznaczało to jednak kryzysu w związku z Harrym!

Meghan Markle uciekła od księcia Harry'ego? Okładka In Touch

Meghan Markle uciekła od księcia Harry’ego? Okładka In Touch

Ciąża i poród Meghan Markle

Nic tak nie elektryzuje miłośników plotek, jak informacja, że w rodzinie królewskiej pojawi się kolejne Royal Baby. Często zdarza się, że doniesienia nie mają wiele wspólnego z prawdą, ale zawsze wywołują lawinę spekulacji. W maju poddani doczekali się pierwszego potomka księcia Harry’ego i księżnej Meghan, a już kilka miesięcy później zaczęto mówić, że mały Archie będzie miał rodzeństwo. Co więcej, księżna miała być w ciąży bliźniaczej! Póki co sensacyjne doniesienia się nie potwierdziły. Co więcej, w jednym z wywiadów książęca para zdradziła, że z troski o środowisko nie planują więcej dzieci.

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry’ego i Meghan

Czwarta Ciąża księżnej Kate

Księżna Kate i książę William mają już trójkę uroczych pociech, ale poddanym ciągle mało i wciąż liczą na powiększenie królewskiej rodziny. Plotkowano nawet, że Kate i Meghan w tym samym czasie urodzą bliźniaki! Plotki o czwartek ciąży Kate wciąż przybierają na sile. Podsyciła je mała księżniczka Charlotte, która miała podobno wygadać się w szkole, że wkrótce będzie miała kolejnego braciszka, albo pierwszą siostrzyczkę. Póki co pałac nie komentuje tych rewelacji, a dociekliwi uparcie wpatrują się w szczupłą figurę księżnej, starając się dostrzec pierwsze oznaki ciążowych krągłości.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Pedofilia księcia Andrzeja

To z pewnością jeden z największych skandali w rodzinie królewskiej. Książę Andrzej – syn Królowej Elżbiety i brat księcia Karola został oskarżony o pedofilię! Virginia Giuffre twierdzi, że jako nieletnia była zmuszana do uprawiania z nim seksu. Potwierdzeniem znajomości ma być krążące po internecie wspólne zdjęcie. Na niekorzyść księcia działa jego znajomość z Jeffreyem Epsteinem, milionerem skazanym za wykorzystanie nieletnich do prostytucji. Miał być sądzony za handel żywym towarem, za co groziło mu nawet do 45 lat więzienia. Mężczyzna popełnił samobójstwo w więziennej celi. Ósmy z kolejce do tronu Andrzej utrzymuje, że nigdy nie korzystał z usług nieletnich dziewczyn.

InTouch – książę Andrzej i królowa Elżbieta II na okładce

InTouch – książę Andrzej i królowa Elżbieta II na okładce

Księżna Kate królową Wielkiej Brytanii

W maju National Enquirer opublikował artykuł, zgodnie z którym królowa Elżbieta II chciała, aby książę William przejął tron ​​od księcia Karola. Tabloid twierdził, że William przejmując tron ma uratować monarchię. Nie jest tajemnicą, że William i Kate cieszą się na Wyspach znacznie większą popularnością niż Karol i  Kamila. Nie pierwszy raz pojawiły się pogłoski, że Karol może zrzec się tronu, a tym samym ustąpić miejsca synowi. W tym przypadku, księżna Kate otrzyma tytuł Królowej Małżonki znacznie szybciej niż można się było tego spodziewać w momencie, gdy wchodziła do rodziny królewskiej! Czy tak się stanie? Czas pokaże!

Księżna Kate zostanie nową brytyjską królową? Tak twierdzi Woman's Day

Księżna Kate zostanie nową brytyjską królową? Tak twierdzi Woman’s Day

Książę Karol nie jest ojcem Harry’ego

Plotka, że Harry nie jest synem księcia Karola krąży od lat. Według nich drugi syn księżnej Diany jest owocem jej romansu z  Jamesem Hewittem. Tabloidy regularnie wracają do tej historii, a dowodem na jej autentyczność ma być fakt, że Harry nie jest podobny do Karola. Wątpliwości rozwiewa jednak zdjęcie z młodości jego dziadka. Harry i młody książę Filip są jak dwie krople wody! Hewitt potwierdził też, że nie jest ojcem młodszego z synów Diany, bo poznał ją, gdy Harry był już na świecie.

Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzają się z Wielkiej Brytanii i rezygnują z tytułów

Nie trudno się domyślić, że życie gwiazdy filmowej bardzo różni się od życia księżnej. Podobno Meghan nie jest w stanie poradzić sobie z ciężarem życia na świeczniku. Wychodząc za Harry’ego nie spodziewała się, że będzie tak ciężko. Szczególnie atakowana i bezbronna czuła się w czasie ciąży. Swoimi przemyśleniami na te temat podzieliła się z widzami brytyjskiej telewizji. Szybko pojawiły się domysły, że Meghan i Harry mają już dość i zamierzają zrzec się tytułów oraz wyprowadzić z Wielkiej Brytanii. Podobno myślą o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych lub Afryki, żeby zająć się działalnością charytatywną. Trudno jednak wyobrazić sobie, że rzeczywiście zdecydują się na tak drastyczny krok.

Meghan Markle i książę Harry na okładce National Enquirer

Meghan Markle i książę Harry na okładce National Enquirer

Plotka o śmierci królowej

Na początku grudnia Wielką Brytanią wstrząsnęła wiadomość o śmierci królowej Elżbiety II. Szokujące doniesienie pojawiło się Twitterze. Był to screen rozmowy strażników pałacowych. Zawierał szczegółowe informacje dotyczące śmierci Królowej Elżbiety II. Poddani od lat bardzo martwią się o zdrowie swojej władczyni, nie dziwi więc, że post wywołał prawdziwy popłoch! Na szczęście był to tylko mało udany żart, a królowa ma się dobrze.

Królowa Elżbieta II na obchodach Dnia Pamięci

Królowa Elżbieta II

Księżniczka Charlotte poszła do szkoły

Charlotte to córka księcia Williama i księżnej Kate. W 2019 roku księżniczka rozpoczęła ważny nowy etap w swoim życiu. Zaczęła naukę w szkole podstawowej Thomas’s School w Battersea w Londynie. To prestiżowa prywatna placówka, do której uczęszcza już jej starszy brat Jerzy. Na rozpoczęcie roku przyprowadzili rodzeństwo mama i tata.

Dziewczynka znana jest z tego, że ma spory charakterek i silną osobowość. Najbliżsi zwracają się do niej zdrobnieniem imienia – Lottie, ale w przedszkolu Willcocks miała inne przezwisko. Z powodu zadziorności mówiono na nią Wojownicza Księżniczka.

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George – nowy rok szkolny


Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×