Skandal po wizycie Donalda Trumpa odbija się na rodzinie królewskiej! Pałac Buckingham wkroczył do akcji i… tylko pogorszył sytuację

Rodzina królewska obraziła Donalda Trumpa

Rodzina królewska obraziła Donalda Trumpa

Rodzina królewska upokorzyła Donalda Trumpa?

Wizyta Donalda Trumpa w Europie wzbudziła ogromne kontrowersje. W Wielkiej Brytanii prawdopodobnie większe, niż gdziekolwiek indziej, bo rodzina królewska miała w przeszłości kilka nieprzyjemnych spięć z Trumpem. Po jego wizycie zrobiło się jeszcze gorzej, bo do mediów trafiły kłopotliwe plotki. Kłopotliwe, ze względu na polityczny charakter wizyty. O co chodziło?

Książę Williamksiążę Karol, następca tronu i jego dziedzic, kompletnie zignorowali wizytę prezydenta. Dlaczego?

Ani Karol, ani William nie chcieli spędzić ani minuty w towarzystwie Donalda Trumpa, bo obaj się go brzydzą. Karol myśli, że jest kompletnym bufonem i wierzy, że jego spojrzenie na środowisko i zmiany klimatu są jednocześnie niebezpieczne i niemoralne. William jest zniesmaczony jego komentarzami pod adresem księżnej Diany, które wygłaszał w przeszłości i dał jasno do zrozumienia, że nie zamierza przebywać w tym samym pomieszczeniu co ten człowiek, nie mówiąc już o ściskaniu jego ręki czy rozmowie. W ten sposób królowa została sama, bo książę Filip wycofał się z podobnych obowiązków – wyjawia informator Hollywood Life.

W odpowiedzi na te rewelacje, Trump w rozmowie z The Sun poskarżył się na Zjednoczone Królestwo:

Nie czuję się mile widziany w Wielkiej Brytanii

Po tych plotkach i wywiadzie udzielonym przez Trumpa, pałac Buckingham musiał zareagować. Jak donosi People, ich rzecznik prasowy próbował wyprostować sytuację, ale ostatecznie jej wydźwięk jedynie pogorszył sytuację, poniekąd potwierdzając plotkę:

To standardowe procedury gdy gościem jest członek rządu. Prezydent został podjęty przez królową, głowę państwa. Ustalenia były uzgadniane jednocześnie z pałacem, oraz z rządem UK i US. Nigdy nie było mowy o tym, że rodzina królewska weźmie w tym udział – wyjawił

 

Innymi słowy: nikt poza królową Elżbietą II, która nie miała innego wyjścia, nie wyraził zainteresowania tematem. I może dałoby się w tę bajkę uwierzyć, gdyby nie fakt, że księżna Kate i książę William podczas wizyty Baracka Obamy i jego żony byli obecni podczas powitania prezydenckiej pary, a później spędzili z nimi kilka długich godzin na prywatnym obiedzie…

To chyba tyle w kwestii „standardowych procedur”.

Księżna Kate i książę William koncertowo olali Donalda Trumpa. Już wiadomo, dlaczego odmówili spotkania na szczycie

Wstyd na cały świat! Donald Trump pokazał swój brak szacunku do królowej Elżbiety II. TRZYKROTNIE złamał zasady protokołu!

Jeszcze nikt nie upokorzył tak Donalda Trumpa! „Nie czuję się mile widziany w Wielkiej Brytanii”. Premier Szkocji dała mu popalić!


Andrzej Duda i Donald Trump na przypadkowym spotkaniu w NATO

Andrzej Duda i Donald Trump na przypadkowym spotkaniu w NATO

Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II

Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II

Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II

Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×