Rodzina królewska po prawie dwóch miesiącach reaguje na narodziny córki Meghan i Harry’ego. Zdobyła się na ważny gest

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle na początku czerwca została drugi raz mamą. Niedawno rodzina królewska zdobyła się na ważny gest w kierunku jej córki. Co zrobiła?

Meghan Markle i książę Harry pobrali się w 2018 roku. Odbyła się spektakularna uroczystość, którą śledziło tysiące osób na całym świecie. Rok później na świecie pojawił się Archie. Na początku 2020 roku małżonkowie podjęli decyzję o tym, że przestają pełnić swoje funkcje w rodzinie królewskiej.

Meghan, Harry i ich syn przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Kupili posiadłość w Santa Barbara, która jest zlokalizowana w sąsiedztwie gwiazd. Małżonkowie, chociaż nie reprezentują już interesów królowej Elżbiety II, nie narzekają na brak obowiązków. Nie tylko skupiają się na życiu rodzinnym, ale także co jakiś czas udzielają wywiadów.

W listopadzie Markle porozmawiała z dziennikarzami New York Times. Zdradziła, że straciła ciążę:

Po zmianie pieluszki poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosna melodia ostro kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Wiedziałam, że tuląc moje pierworodne dziecko, tracę drugie.

Rodzina królewska reaguje na narodziny córki Meghan Markle i Harry’ego

W Walentynki Meghan na łamach People ogłosiła, że  spodziewa się dziecka. W kolejnych tygodniach ujawniono, że ona i Harry powitają na świecie córkę. Dziewczynka urodziła się 4 czerwca, o czym poinformowano w oficjalnym oświadczeniu. Przekazano też, jakie imiona wybrali dla niej dumni rodzice:

Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor urodziła się w piątek o 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i czują się świetnie – napisała para w oświadczeniu – Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Chociaż Lilibet przyszła na świat kilka tygodni temu, dopiero niedawno rodzina królewska oficjalnie zareagowała na te informacje i zaktualizowała sekcję dotyczącą linii sukcesji na swojej oficjalnej stronie internetowej. Córkę Meghan i Harry’ego umieszczono na ósmym miejscu, tuż po jej bracie, Archiem.

Hello! przypomina, że nie jest niczym niezwykłym, że ta podstrona nie jest na bieżąco odświeżana. Dowodem może być fakt, że minęły prawie dwa miesiące, zanim syn księżniczki Eugenii, August, został wymieniony na stronie internetowej.


Rodzina królewska zaktualizowała swoją stronę internetową

Rodzina królewska zaktualizowała swoją stronę internetową

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku w Kanadzie

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku w Kanadzie

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×