Szukaj

Smutne… Rodzina królewska w rocznicę ślubu Harry’ego i Meghan udowodniła, co o nich myśli

Meghan Markle, książę Harry ślub

Meghan Markle, książę Harry ślub

Wielokrotnie kolorowa prasa rozpisywała się na temat niechęci członków rodziny królewskiej do żony Harry'ego. Druga rocznica ich ślubu pokazuje, że te doniesienia mogą mieć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Meghan Markle i książę Harry 19 maja świętowali swoją drugą rocznicę ślubu. Dwa lata temu media na całym świecie transmitowały królewską uroczystość. Oczy całego świata w tym dniu były skierowane na Wielką Brytanię. Nie brakowało nie tylko zachwytów, ale też słów krytyki. Zwłaszcza że Meghan wyłamała się ze sztywnych, panujących na dworze królewskim zasad. Miała lekki makijaż, a jej suknię przygotował nie brytyjski, a francuski dom mody.

Od samego początku Meghan nie była ulubienicą brytyjskich tabloidów, które co jakiś wymyślają kolejne rewelacje na jej temat. Była księżna według nich notorycznie łamała królewską etykietę, zdążyła już przeżyć kilka spektakularnych romansów, składała papiery rozwodowe, a nawet odsunęła Harry’ego od rodziny.

Meghan Markle i Harry. Rocznica ślubu bez życzeń od królowej

Po tym jak Sussexowie zdecydowali się na odejście z rodziny królewskiej i rozpoczęcie życia na własny rachunek, tabloidy nie pozostawiły na żonie Harry’ego suchej nitki. I to do tego stopnia, że małżeństwo zdecydowało się na rozesłanie oficjalnego maila do redaktorów naczelnych najpoczytniejszych tabloidów w Wielkiej Brytanii. Harry i Meghan postanowili zerwać jakąkolwiek współpracę z redakcjami takich tytułów jak Mail on Sunday czy Daily Mail. Oficjalnie przyznali, że nie utożsamiają się z publikacjami, jakie na ich temat przedrukowują wspomniane brukowce.

Według prasy bulwarowej, swojej niechęci do żony Harry’ego nie kryje również Elżbieta II. Królowa Wielkiej Brytanii znana jest z surowego przestrzegania dworskiej etykiety, a wszelkie odstępstwa od narzuconych reguł są dla niej niedopuszczalne. Meghan nie przejmowała się za bardzo podejściem monarchini i nagminnie łamała pielęgnowane od lat zasady.

Dowodem na te wszystkie doniesienia może być fakt, że rodzina królewska nie zdecydowała się na złożenie małżeństwu oficjalnych życzeń z okazji ich drugiej rocznicy ślubu. Brytyjska prasa zwróciła uwagę, że na profilach rodziny królewskiej w mediach społecznościowych nie pojawiły się nawet najdrobniejsze wzmianki na temat tak ważnego święta dla Harry’ego i Meghan. To zupełnie inaczej niż rok temu, kiedy to królowa, Karol z Camillą oraz Kate z Williamem przesłali parze najlepsze życzenia.

Dlaczego pominięto ten fakt? Odpowiedź wydaje się oczywista – pisze OK.

Czy to oznacza, że konflikt w rodzinie królewskiej nie jest jednak wyssany z palca?


Meghan i Harry

Meghan i Harry

Harry i Meghan - zdjęcia ślubne

Harry i Meghan - zdjęcia ślubne

Oficjalny ślubny portret Meghan Markle i księcia Harry'ego. Na zdjęciu z matką panny młodej

Oficjalny ślubny portret Meghan Markle i księcia Harry'ego. Na zdjęciu z matką panny młodej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×