Szukaj

Meghan Markle zrobi się przykro. Rodzina królewska gorzko ją podsumowała tuż przed drugą rocznicą ślubu

Meghan Markle ciągle jeszcze nie uwolniła się od krytycznego oka rodziny królewskiej. Tuż przed jej rocznicą ślubu z Harrym, ponownie jej dopiekli, gorzko ją podsumowując. Z pewnością będzie jej przykro.
Meghan Markle

Meghan Markle

W kolorowej prasie co jakiś czas pojawiają się sensacyjne informacje na temat Meghan Markle, do tego pewnie już po części przywykła, bo wiadomo, że żona Harry’ego nie jest ulubienicą brytyjskich mediów. Jednak to, że członkowie rodziny królewskiej wypominają jej wpadki podczas gdy reprezentowała monarchię, z pewnością sprawi jej przykrość. Zwłaszcza że punktują ją tuż przed drugą rocznicą ślubu, która będzie 19 maja.

Wszystkie wpadki Meghan Markle

W czasie, gdy była wysoko postawioną członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, Meghan Markle oburzała wielu królewskich obserwatorów, łamiąc protokół, co spowodowało niekończącą się negatywną presję, a to było ważnym powodem, dla którego ona i książę Harry postanowili zrezygnować ze swoich ról.

Jakie były największe wpadki księżnej?

Noszenie spodni podczas publicznych wystąpień. Podobno królowa Elżbieta II woli, aby kobiety reprezentujące monarchię nosiły sukienki lub spódnice, a Markle podobno się one nudziły i czasem wybierała spodnie.

Kolejnym naruszeniem protokołu ma być fakt, że Meghan nosiła sandały i klapki, a także w bosych stopach chodziła po plaży i do tego zachęciła Harry’ego. Zrezygnowała także z rajstop, co jest niedopuszczalne.

Markle podobno zlekceważyła królewski protokół na chrzcinach swojego syna Archiego, ubierając sukienkę Diora. Inni członkowie rodziny królewskiej, jak Kate Middleton, wybrali sukienki brytyjskich projektantów – co jest tradycją. Żona Williama nosiła suknie Alexander McQueen na chrzcinach całej swojej trójki. Zakłada się, że Markle zdecydowała się nosić Diora ze względu na swoją strategię, która ma na celu promowanie kobiet projektantów. Po tym, jak Maria Grazia Chiuri została dyrektorem kreatywnym marki, Meghan została jej ambasadorem.

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Kilka razy przyłapano ją także, jak zakłada nogę na nogę w obecności królowej Elżbiety II. Nie mogła wyzbyć się tego nagannego według protokołu zwyczaju.

Zarzuca się jej także, że niektóre z jej kreacji nie były wystarczająco skromne i odsłaniały zbyt wiele. Jak na przykład jej druga suknia ślubna projektu Stelli McCartney.

Meghan Markle w drugiej sukni ślubnej i książę Harry w smokingu

Meghan Markle w drugiej sukni ślubnej i książę Harry w smokingu

Wielokrotnie też składano skargi na to, że Meghan i Harry publicznie okazują sobie uczucia. Trzymają się za ręce, przytulają. Jakikolwiek kontakt fizyczny jest według protokołu wielce naganny.

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Udział Markle w Wimbledonie latem 2019 r. także wywołał spore zamieszanie. Księżna Sussexu była tam, aby obserwować swoją przyjaciółkę, Serenę Williams, grającą na historycznej arenie. Księżna miała na sobie dżinsy, choć wydarzenie wymagało oficjalnego ubioru. Ochroniarze księżnej podobno prosili ludzi, którzy robili jej zdjęcia, aby przestali. A ostatnim gwoździem do trumny było to, że kiedy brytyjski tenisista Andy Murray grał po Williams, Markle nie została, aby mu kibicować, jako przedstawicielowi gospodarzy.

Jak widzicie, lista jest długa, a ani obserwatorzy królewscy, ani tabloidy nie zamierzają odpuszczać żonie Harry’ego.


Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle złamali protokół

Książę Harry i Meghan Markle złamali protokół

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×