Szukaj

Jak członkowie rodziny królewskiej dbają o formę? Kate, Meghan, Camilla… Jedna z nich uprawia balet

Rodzina królewska

Rodzina królewska

Windsorowie mają bardzo napięty grafik, dlatego cały czas muszą być w doskonałej formie. Członkowie rodziny królewskiej wybierają różne aktywności, by zachować kondycję. Jak dbają o sylwetkę?

Rodzina królewska od lat wzbudza zainteresowanie nie tylko Brytyjczyków, ale także fanów rozsianych po całym globie. Większość z nich chętnie podgląda to, co dzieje się w życiu najpopularniejszej monarchii na świecie. Największe zainteresowanie wzbudzają oczywiście ich związki i rodzinne perypetie. Poprzedni rok był całkowicie zdominowany przez Meghan i Harry’ego. Syn księcia Karola razem z żoną ogłosili, że rezygnują ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej i wyjeżdżają, by rozpocząć nowe życie w Stanach Zjednoczonych.

Decyzja młodych małżonków była bardzo kontrowersyjna, ale miała na celu usunięcie się w cień i rozpoczęcie życia na własny rachunek. Niestety spotkało  się to z zupełnie odwrotnym skutkiem, a Sussexowie od kilku miesięcy nie schodzą z pierwszych stron gazet. Zwłaszcza żona księcia Harry’ego stała się obiektem zainteresowania prasy. Na szczęście tabloidy interesują się nie tylko skandalami rodzinnymi, ale także ciekawostkami z życia royalsów.

Rodzina królewska: jak jej członkowie dbają o kondycję?

Członkowie rodziny królewskiej mają pełne ręce roboty. Codziennie wykonują swoje obowiązki względem monarchii. Należą do nich służbowe podróże i spotkania z przedstawicielami różnych branż i środowisk. Windsorowie muszą być zatem w znakomitej formie, by nadążyć za swoim napiętym grafikiem. Magazyn New Idea zdradził, jak poszczególni członkowie rodziny królewskiej dbają o kondycję.

Księżna Kate, która jest ulubienicą poddanych, stawia na treningi siłowe oraz cardio. Nie można się zatem dziwić, że cieszy się znakomitą figurą i smukłą talią. Meghan Markle natomiast woli bardziej wyciszające formy sportu, dlatego ćwiczy jogę i pilates. Ogromnym zaskoczeniem jest w tym zestawieniu Camilla Parker-Bowles. Żona następcy tronu ćwiczy nie tylko jogę, ale także balet. Uwielbia też bardzo długie spacery na łonie natury. Księżniczka Eugenia codziennie skoro świt wyrusza do parku, aby biegać. Księżniczka Beatrice natomiast prowadzi aktywny tryb życia, a za sobą ma już maraton oraz triatlon.

Spodziewaliście się, że rodzina królewska to tacy zapaleni sportowcy?


Ślub księcia Karola i księżnej Camilli

Ślub księcia Karola i księżnej Camilli

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×