Szukaj

Internauci masowo bojkotują rodzinę królewską! Już 150 tysięcy osób odlajkowało ich profil na Instagramie

Rodzina królewska, Elżbieta II

Pałac Kensington stracił 150 tysięcy fanów na Instagramie

Rodzina królewska jest bojkotowana przez użytkowników social mediów? Internauci masowo opuszczają profil Pałacu Kensington na Instagramie. W ostatnich dniach stracili aż 150 tysięcy followersów. Dlaczego obserwujący nie chcą dłużej śledzić wydarzeń z życia monarchii? Co się stało?

W ostatnich miesiącach rodzina królewska przeżywa naprawdę trudne chwile. Wszystko przez kiepską prasę, która każdego dnia uderza w poszczególnych jej członków. Z takimi skandalami nie mierzyli się od czasu romansu księcia Karolaksiężnej Camilli, który niemal doprowadził do zamieszek w kraju po tragicznej śmierci księżnej Diany. Historycy byli wtedy zgodni – rozwód i utrata ukochanej członkini monarchii bardzo źle wpłynęły na wizerunek rodziny królowej Elżbiety II i gdyby nie orędzie, które wygłosiła przed pogrzebem Lady Di, ich sytuacja mogłaby wyglądać naprawdę źle. Czyżby sytuacja zatoczyła koło?

Problem widać najbardziej w social mediach. Pałac Kensington na przestrzeni zaledwie paru tygodni stracił aż 150 tysięcy obserwujących. Dlaczego akurat ten profil padł ofiarą bojkotu? Specjaliści twierdza, że wszystkiemu winny jest konflikt pomiędzy Meghan Markle i księżną Kate. Fani jednej i drugiej księżnej masowo odwracają się od rodziny królewskiej, nie chcąc uczestniczyć w “szopce”, którą monarchia urządza na rzecz świata by ukryć wewnętrzne problemy, jakie ją toczą.

Biorąc pod uwagę fakt, że konflikt zdaje się jedynie zaostrzać, sytuacja w kolejnych dniach może przybrać jeszcze gorszy obrót.

Myślicie, że powinni spróbować temu zaradzić czy przeczekać?

Radość na brytyjskim dworze. Rodzina królewska wkrótce się powiększy!

Wielka tragedia na brytyjskim dworze królewskim! Cała rodzina królowej Elżbiety II pogrążona w żałobie

Cała rodzina królewska przyłapana na świątecznym spotkaniu u królowej Elżbiety II! Ciężarna Meghan Markle oraz księżna Kate zakopały topór wojenny!


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×