Nagle ucichło o Kardashiankach. Gazeta donosi o gigantycznych długach: „Są w ruinie”

Problemy w rodzinie Kardashianów

Problemy w rodzinie Kardashianów

Kardashianki nagle odsunęły się w cień. Dlaczego? Star donosi o ogromnych problemach finansowych całej rodziny. W najgorszej sytuacji jest Kim. Zobaczcie, co mówią informatorzy.

Kardashianowie zwykli obchodzić święta z wielką pompą. Na same dekoracje wydawali bajońskie sumy. Chwalili się w sieci wspaniałymi drzewkami i ozdobami. Przepych i luksus jakich mało. Jednak w tym roku bardzo ucichło o członkach słynnego klanu. Tabloid donosi, że to za sprawą ogromnych długów.

Kardashianowie mają problemy finansowe?

Rok 2021 będzie oznaczał koniec ery telewizji reality, ponieważ Keeping Up With The Kardashians zniknie z anteny. To słodko-gorzki moment dla Kris Jenner, Kim Kardashian i reszty rodziny. Magazyn Star mówi, że ich sytuacja finansowa się pogarsza w zastraszającym tempie. Podobno rodzina bankrutuje.

Tabloid głosi, że Kardashianowie zostali przytłoczeni długiem w wysokości 400 milionów dolarów.

Zmniejszają wielkość swojego domu i błagają o pracę, aby utrzymać styl życia. Bez wpływów z KUWTK w wysokości 150 milionów dolarów, walczą o utrzymanie się na powierzchni – mówi informator z otoczenia rodziny.

Kardashianowie są bardzo przywiązani do stylu życia, w którym wydaje się bardzo dużo pieniędzy. Nie wyobrażają już sobie codzienności bez prywatnych samolotów. Lot rejsowy jawi im się jak najgorszy koszmar. Kiedy już wiadomo, że ich show się kończy, pieniądze topnieją jak lód. Kris Jenner przewidywała, że tak to się skończy, ale nie udało jej się namówić córek na kolejny sezon.

Czujni internauci zwrócili uwagę, że słynna familia nie opublikowała w tym roku kartki świątecznej. Khloe Kardashian ujawniła w poniedziałek 6 grudnia, że ​​ich doroczne rodzinne przyjęcie wigilijne zostało odwołane, a przecież zawsze było organizowane z wielkim rozmachem. Wielki wpływ na to wszystko ma pandemia koronawirusa i rodzina zasłania się bezpieczeństwem, ale w tle pobrzmiewają echa katastrofy finansowej.

Informatorzy podają, że w najgorszej sytuacji jest Kim, od której to wszystko się zaczęło. Kłopoty z mężem, koniec show… Problemy rzekomo starała się zatuszować, organizując bardzo wystawne urodziny na tropikalnej wyspie, ale niestety, według Star, cały czas się pogrąża i traci grunt pod nogami. Na jej konto już nie wpływają takie sumy jak jeszcze rok temu.

Internauci masowo odchodzą od grona jej fanów na Instagramie. Jej moc osłabła – donosi źródło tabloidu.

Ile w tych doniesieniach jest prawdy? Trudno spekulować, kiedy wielkie firmy bankrutują w obliczu COVID-19, ale z drugiej strony trudno uwierzyć, że wielkie medialne imperium stworzone przez rodzinę Kardashian-Jenner miałoby aż tak szybko runąć.


Rodzina Kardashianów się rozpada – twierdzi STAR

Rodzina Kardashianów się rozpada – twierdzi STAR

Kardashianki w sesji z okazji 16-lecia ich programu

Kardashianki w sesji z okazji 16-lecia ich programu

Kardashianki na 50. urodzinach Cosmopolitan (fot. East News)

Kardashianki na 50. urodzinach Cosmopolitan (fot. East News)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×