Szukaj

Fadi Fawaz ma zakaz wstępu na pogrzeb George’a Michaela? „Niech prosi Boga o pomoc”

Fadi Fawaz George Michael śmierć

Fadi Fawaz George Michael śmierć

Rodzina George’a Michaela nie chce żeby Fadi Fawaz był na jego pogrzebie

George Michael zmarł w swojej posiadłości w hrabstwie Oxfordshire 25 grudnia 2016 roku. Do tej pory nie odbył się jego pogrzeb i badane są okoliczności jego śmierci.

Zobacz: Z OSTATNIEJ CHWILI: George Michael nie żyje! Miał 53 lata

Gwiazdor zmarł oficjalnie z powodu niewydolności serca, jednak wokół jego śmierci jest mnóstwo niejasności. Dziwne wydają się zwłaszcza tłumaczenia kochanka piosenkarza Fadiego Fawaza, który znalazł go jako pierwszy. W mediach pokrętnie opowiadał, że nie wie jak mogło dojść do tej śmierci, bo noc spędził śpiąc w samochodzie pod domem artysty.

Rodzina George’a podejrzewa, że to właśnie kochanek mógł mu dostarczyć ostatnią porcję narkotyków. Mają też żal, że bardzo go wykorzystywał. Jest to na tyle silne, że nie chcą żeby pojawił się na pogrzebie Michaela. W takim momentach zawsze zastanawia nas, gdzie była obecna rodzina kiedy ich krewny zmagał się z uzależnieniem?

Fadi nie był tak naprawdę jego chłopakiem. Rodzina go nienawidzi. Niech prosi Boga o pomoc, jeśli odważy się pokazać na tym pogrzebie – powiedział kuzyn wokalisty w rozmowie z The Sun

Testy toksykologiczne zmarłego mają potrwać do końca lutego, dopiero po ich zakończeniu odbędzie się jego pogrzeb. Ciało gwiazdora ma zostać skremowane w jego ulubionym, czarnym garniturze u z zegarkiem Cartiera na ręku.

Będzie Wam brakowało twórczości George’a Michaela?

Zobacz: Partner George’a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! „Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało”

Fadi Fawaz o śmierci George'a Michaela

Rodzina piosenkarza nie chce obecności Fadiego Fawaza na pogrzebie

George Michael i Fadi Fawaz

Czy Fadi Fawaz uszanuje wolę rodziny George’a Michaela?


Fadi Fawaz i George Michael

Fadi Fawaz i George Michael

Fadi Fawaz o śmierci George'a Michaela

Fadi Fawaz o śmierci George'a Michaela

George Michael i Fadi Fawaz

George Michael i Fadi Fawaz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×