Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i...

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!
Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Popularny gwiazdor telewizyjny wyciął sobie cztery zebra i przyniósł je w słoiku do telewizji! Prawdziwy bohater!Rodrigo Alves – żywy Ken wyciął sobie cztery żebra

Ostatnio media plotkarskie żyły spektakularnym życiem i wyglądem żywej polskiej Barbie. Anella kilka razy wystąpiła w telewizji śniadaniowej i natychmiast zawładnęła całym internetem. Jak się okazuje, nasza laleczka ma godnego kompana za granicą. Poznajcie Rodrigo Alvesa, nazywanego żywym Kenem!

Żywy Ken, podobnie jak Anella, pojawił się w programie śniadaniowym, tyle że w Wielkiej Brytanii – This Morning. Jego występ z całą pewnością przejdzie do historii show-biznesu. Okazało się , że główną atrakcją programu stały się żebra Kena umieszczone w słoiku. Mężczyzna opowiedział radośnie o swojej operacji, podczas której wyciął sobie cztery żebra, tylko po to, aby uzyskać talei osy:

Musiałem to zrobić, bo wszystko było na mnie za ciasne. Teraz wszystko znowu pasuje i mój krawiec ma mniej pracy Zawsze umieszczam swoje stroje w mediach społecznościowych, a teraz mam 20-centymetrową talię, co sprawia, że jestem bardzo szczęśliwy – powiedział Ken.

Ken zapewnił jednak wystraszonych widzów, że jego operacja usunięcia żeber była bezpieczna:

 To może być niebezpieczne dla narządów, jednak usunąłem żebra 11. i 12., z których nie ma pożytku – stwierdził.

Żywy Ken stwierdził również na wizji, że nie jest jedynym mężczyzną, który wyciął sobie żebra, inni po prostu o tym nie mówią! Dodajmy, że boski Rodrigo podobnie jak nasza Anella, przeszedł sporo kosztownych operacji. Całkowicie zmienił swoje rysy twarzy, poddał się liposukcji, wszczepił sobie implanty mięśni brzucha oraz implanty kształtujące łydki.

Idealny Rodrigo Alves jest obecnie gwiazdą telewizyjną, prowadzi własne show, a także występuje w bollywoodzkich produkcjach. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 370 tys. osób.

Myślicie, że Rodrigo pasuje do naszej Anelli? Naszym zdaniem tworzą piękną parę…

Polska Barbie pokazała swój luksusowy domek! Anella mieszka jak prawdziwa księżniczka!

Życie Anelli to jedno wielkie „all inclusive”. Internet nie dowierza po tym co zrobiła tym razem

Pijany mężczyzna zaczął BIĆ dla rozrywki! Polska Barbie znalazła się w szpitalu! Zrobiła badania, teraz czeka na operację!

Czy Anella (polska Barbie) jest piękna?Komentarzy: 1


Gość | 26 stycznia 2018, 16:54

sory, ale to nie jest normalne


Dodaj komentarz
×