Szukaj

Natalia Kukulska odwiedziła miejsce tragicznej śmierci Anny Jantar. Komentarz Ani Rusowicz wzrusza do łez

Natalia Kukulska przeżywa kolejna rocznicę śmierci swojej mamy, Anny Jantar. Dzisiaj oddała jej szczególny hołd, a słowa Ani Rusowicz w szczególny sposób dotykają serca.
Natalia Kukulska - 40. rocznica śmierci Anny Jantar

Natalia Kukulska - 40. rocznica śmierci Anny Jantar

Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku w katastrofie lotniczej. Samolot IL-62 Mikołaj Kopernik, którym leciała, runął na ziemię na kilka minut przed planowanym lądowaniem. Na lotnisku czekała na nią mała Natalka z babcią.

Oprócz niej śmierć poniosło 10 członków załogi i 76 pasażerów. Piosenkarka pozostawiła po sobie pogrążonych w żałobie rodzinę i fanów.

Natalia Kukulska oddała hołd Annie Jantar

W 40. rocznicę śmierci mamy, Natalia Kukulska oddaje jej hołd. Odwiedziła miejsce katastrofy i przyniosła frezje. Pamięć o Annie Jantar jest wiecznie żywa. Mimo, że zginęła już wiele lat temu, ciągle ma swoich wiernych fanów. We wzruszających słowach wspomina tamten czas.

Pogoda taka sama jak wtedy. Zimno, wietrznie, słonecznie… Cichutko, ukradkiem… w końcu dostarczyłam ten bukiecik frezji. Gdziekolwiek jesteś mamo cztery dekady później. RIP. Przesyłam ciepłe myśli dla rodzin ofiar katastrofy lotniczej, która miała miejsce 14 marca 1980 roku. Wtedy świat nam runął. Dziś się zatrzymał prawie dla wszystkich. W tym zatrzymaniu pomyślmy, ze nic nie może wiecznie trwać. Niech te słowa zarówno dadzą nam nadzieje jak i uświadomią by kochać zawczasu – „ jakby zaraz świat miał się skończyć „. Serdeczności – napisała Kukulska.

Oprócz tego opublikowała zdjęcie z przeszłości. Wyszukała w domowym archiwum stare zdjęcie Anny Jantar z Kanady. Jest ono szczególne tego dnia. Zostało zrobione w Kanadzie i jest bardzo symboliczne. Pokazuje gwiazdę w ciągłej podroży.

„ O jak przybywa nam lat, aż się czasem boję spojrzeć wstecz. Dziś nie obudzi już nas najgłośniejszy nawet gitar dźwięk. Więc może by tak spocząć, odejść w cień… „ – śpiewała moja mama w ostatniej piosence, którą nagrała w swoim życiu. Odnalazłam dosłownie wczoraj to piękne i symboliczne zdjęcie, którym się z Wami dzielę w dniu 40 rocznicy śmierci. Pochodzi z 1975 roku z Kanady. Anna Jantar ciągle w podróży…

Pod oboma postami fani wyrażają wyrazy współczucia i wspominają Annę Jantar. Szczególnie wzruszający wpis opublikowała Ania Rusowicz.

Okazuje się, że o mały włos w tym samym wypadku nie zginęłaby także jej mama. Ada Rusowicz postanowiła jednak jeszcze zostać w USA. Jej przeznaczenie dosięgnęło ją znacznie później.

Natalia Kukulska - komentarz Ani Rusowicz

Natalia Kukulska – komentarz Ani Rusowicz

Wiedzieliście, że piosenkarki łączy aż tak wiele? Przypomnijmy, że Ania Rusowicz jest jedną z artystek, która zaśpiewała na koncercie ku czci Anny Jantar.

 


Natalia Kukulska - miejsce katastrofy samolotowej i śmierci Anny Jantar

Natalia Kukulska - miejsce katastrofy samolotowej i śmierci Anny Jantar

Anna Jantar w Kanadzie

Anna Jantar w Kanadzie

Natalia Kukulska - komentarz Ani Rusowicz

Natalia Kukulska - komentarz Ani Rusowicz

Dodaj komentarz

 • Bombonierka pisze:

  Jaki lans! Pani Natalia dba po porostu o pamięć swojej mamy. Nie potrzebuje lansu, jest artystką z prawdziwego zdarzenia. To co robi, robi perfekcyjnie. Przy tym sama jest mamą trójki dzieci i prowadzi normalny dom. Nie gwiazdorzy. Po co piszecie te bzdury.

 • Gość pisze:

  Ludzie! Co wy wygadujecie! Jaki lans! Nie piszcie głupot, szkoda waszego czasu!

 • Zula pisze:

  Z waszych komentarzy sączy się jad! Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!’

 • Gość pisze:

  Czy ona się. Lansi to jej mama

 • Paula pisze:

  Jaki znowu lans?Gdyby nie ta katastrofa jej mama może by żyła.Mama choć ją urodziła była z nią tylko 4 lata to zbyt mało…sama pani Natalia mówi,że pamięta ją przez mgłę.Wychowała ją babcia. Jednak na pewno wolałaby mieć mamę.

 • Gość pisze:

  Czy ona w końcu przestanie lansować się na tej tragedii?

 • Gość pisze:

  Natalka znów się lansi na śmierci matki. Ileż można?

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×