Szukaj

Dzisiaj rocznica ślubu Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego. Dzień zaczęli od…

Rocznica ślubu Grzegorza Hyżego i Agnieszki Popielewicz

Rocznica ślubu Grzegorza Hyżego i Agnieszki Popielewicz

Rocznica ślubu Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego

Ślub Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego był jednym z najbardziej intrygujących w polskim show-biznesie. Para próbowała do samego końca utrzymać w tajemnicy całą ceremonię i wesele. Na ślub zaprosili tylko najbliższych przyjaciół, a zaproszenia wysłali kilka dni przed wydarzeniem. Media prześcigały się w doniesieniach na temat tego, w którym miejscu para powie sobie „tak”. Nie zgadł nikt.

Szybko okazało się, że państwo Hyży wzięli ślub w Rzymie. Informacja trafiła na okładkę jednej z gazet, a jakby tego było mało, turyści zrobili im także ślubne zdjęcie. Sprawa trafiła do sądu. Wyrok zapadnie lada dzień. Tymczasem dzisiaj mija dokładnie rok od tego wydarzenia. Jakie plany mają zakochani?

Grzegorz Hyży poranek spędził w… Dzień Dobry TVN. Wokalista wystąpił na scenie, na której zaśpiewał nową piosenkę Pod wiatr i udzielił krótkiego wywiadu. Po wyjściu ze studia wrócił do domu i z pewnością świętował z Agnieszką wyjątkowy dzień. Para wspiera się na każdym kroku. Niedawno on polecał ślubny magazyn żony, a ona piosenkę męża.

Życzymy wszystkiego najlepszego.

Zobacz: Jest już nowy singiel Grzegorza Hyżego! Piosenka „Pod wiatr” zachwyciła Agnieszkę Popielewicz

Zobacz: Taka żona to skarb! Agnieszka Popielewicz dba o dietę Grzegorza Hyżego. Czego wokalista nie może jeść? Lista jest naprawdę długa

Rocznica ślubu Agnieszki Hyży i Grzegorza Hyżego

Rocznica ślubu Agnieszki Hyży i Grzegorza Hyżego


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×