Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

„To bulwersujące, bo ta pani robi, co chce”! Robert i Monika Janowscy przeżywają piekło!

Robert Janowski, Monika Janowska (Glodek) fot. AKPA


Robert i Monika Janowscy wynajmą detektywa?

Małżeństwo Roberta i Moniki Janowskich przeżyło już nie jeden kryzys i mogłoby się wydawać, że to właśnie teraz, ich relacja rozkwita na nowo. Ostatnio wybrali się do restauracji, aby wspólnie świętować ich 3 rocznicę ślubu. Podczas romantycznej kolacji przy świecach, mogli w spokoju powspominać wspólnie spędzony czas i choć na chwilę, zapomnieć o problemach. Niestety błogie chwile nie trwają wiecznie.

Jak donosi tygodnik „Na Żywo”, związek pary znów został wystawiony na próbę, przez stalkerkę muzyka, która od 2014 roku ma prawny zakaz zbliżania się do swojego idola. Niestety, to jej nie powstrzymało i kobieta zdaje się drwić z wymiaru sprawiedliwości.

Mecenas reprezentujący małżonków Bartosz Graś wyznał na łamach gazety:

To bulwersujące, bo ta pani robi, co chce. Policja nie potrafi jej namierzyć, a przecież nie można czekać, aż dojdzie do tragedii. Detektyw mógłby pomóc, ale dlaczego Robert Janowski ma wyręczać wymiar sprawiedliwości.

Nie wygląda to dobrze, bo wielbicielka, zdaje się być nieugięta, a sprawą zajęli się biegli, którzy mają określić, czy jest poczytalna. Niegdyś podróżowała za nim po całej Polsce, a po każdym koncercie, miała dla niego pluszowego misia i list miłosny! Udało jej się nawet zdobyć numer telefonu i wtedy się zaczęło!

Kocham Cię, Misiu, wróć do swojej Kici

To jedne z pierwszych wiadomości, jakie otrzymywał będąc już po ślubie. Z czasem jednak, była coraz bardziej agresywna:

Zabije ją, zlikwiduję, obleje kwasem!

Takie groźby spowodowały, iż rodzina zaczęła się poważnie zastanawiać, nad wynajęciem detektywa! Para wyznała, że była gotowa poświęcić swój związek dla dobra dzieci, tak aby sytuacja nie odbiła się na nich. Żona Janowskiego przyznała, że przez całe zajście ma stwierdzoną silną nerwicę i przyjmuje leki. Przypomnijmy, że to nie jedyny problem z jakim małżeństwo zmagało się dotychczas.

Zobacz:Szok! „Afera futrzana była zmyślona!”. Bardzo wysoka kara dla tabloidu! Takich przeprosin jeszcze nie było

Tymczasem psychofanka wciąż pozostaje nieuchwytna i krąży w pobliżu miejsca zamieszkania pary. Miejmy nadzieję, że Robertowi i Monice uda się odzyskać spokój, a natarczywa stalkerka zostanie złapana.

Robert Janowski i Monika Głodek

Fotografia: AKPA

Jesteś fanem „Jaka to melodia?”Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×