Robin Williams mówi w audycji o samobójstwie. Brzmi jak wołanie o pomoc

Robin Williams popełnił samobójstwo. Powiesił się na pasku. Przedtem próbował sobie podciąć nadgarstki ( zobacz: Wiadomo już w jaki sposób Robin Williams popełnił samobójstwo). Jeszcze przed śmiercią aktor opublikował w sieci fotografię z córką i napisał dla niej życzenia urodzinowe. ( Świat opłakuje Robina Williamsa. Jego żona wydała wzruszające oświadczenie, a córka pożegnała go ujmującym cytatem).

Robin od lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Jego ostatnie zdjęcie szokuje ( Ostatnie zdjęcie Robina Williamsa. To nie ten sam człowiek).

Jak podała w oświadczeniu jego żona Susan Robin Willimas cierpiał na chorobę Parkinsona. Dowiedział się o tym na niedługo przed śmiercią ( zobacz: Wiadomo już w jaki sposób Robin Williams popełnił samobójstwo). Prawdopodobnie ten fakt było przyczyną jego samobójstwa.

Teraz światło dzienne ujrzało nagranie, w którym aktor w audycji Marca Marona mówi o samobójstwie i możliwości odebrania sobie życia. Nagranie pochodzi z 2010 roku. W jednej części wywiadu Robin mówi o podcięciu nadgarstków. Podczas wywiadu wspomina też o uduszeniu się. Nagranie zostało zarejestrowane tuż po jego poważnej operacji serca.

Straszne. Mieliśmy ciarki.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×