Szukaj

Polska gwiazda rozniosła parkiet w finale zagranicznego “Tańca z gwiazdami”! To dopiero sukces!

Robert Rowiński w irlandzkim Tańcu z Gwiazdami

Robert Rowiński – zwycięzca dwunastego sezonu Tańca z Gwiazdami – walczył wczoraj o zwycięstwo w irlandzkiej edycji show. Choć nie wygrał, osiągnął niebywały sukces i doprowadził na podium swoją seksowną partnerkę. Pamiętacie z kim zgarnął Kryształową Kulę w Polsce?

Robert Rowiński robi karierę w Wielkiej Brytanii. Tancerz, który zasłynął dzięki udziałowi w kilku polskich edycjach Tańca z Gwiazdami, postanowił poszerzyć horyzonty i wyleciał do Irlandii. Po kilku latach starań udało się mu dostać angaż w tamtejszym Dancing with the Stars.

Wczoraj zakończyła się tam druga edycja z udziałem polskiego artysty. Choć walczył w finale o zwycięstwo razem ze swoją partnerką Clioną Hagan, ostatecznie zajęli drugie miejsce. Jest to jednak niebywały sukces Polaka, który jak widać nieprzerwanie rozwija swoje umiejętności taneczne.

Robert Rowiński w polskim Tańcu z Gwiazdami

Pamiętacie z kim Robert Rowiński występował w Tańcu z gwiazdami w Polsce? Na swoim koncie ma udział w aż pięciu edycjach. Swój debiut zaliczył wiosną 2006 roku, kiedy jego partnerką była Aneta Kręglicka. Jesienią tego samego roku partnerował Magdalenie Wójcik. Po roku przerwy wrócił do programu i tańczył z Haliną Mlynkovą. Niskie miejsce chyba go zdemotywowało i rozstał się z produkcją na trzy lata. Ponownie wystąpił w 2010 roku u boku Oli Szwed, ale dopiero trzy miesiące później osiągnął to, o czym marzył od zawsze. Razem z Moniką Pyrek wygrali dwunasty sezon pokonując m.in. Edytę Górniak i Jana Klimenta.

Tymczasem zobaczcie finałową cha-chę Roberta i Cliom!

Michał Wiśniewski dostanie szału! Jacek Jeschke publicznie o relacji swojego brata z Dominiką Tajner!

Iwona Pavlović wybrała najlepszego uczestnika w historii “Tańca z Gwiazdami”! Zdziwicie się, kto urzekł ją najbardziej [WIDEO]

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]


“Dance Dance Dance” czy “Taniec z gwiazdami”? Który program wolisz?

×