Szukaj

Robert Pattinson ma koronawirusa. To niejedyna wiadomość, która zaniepokoiła fanów

Robert Pattinson ma koronawirusa

Robert Pattinson ma koronawirusa

Robert Pattinson ma koronawirusa, o czym poinformowała agencja Reutera. Nie jest to jedyna wiadomość, która może zaniepokoić jego fanów.

Robert Pattinson stał się popularny dzięki roli Edwarda Cullena w sadze Zmierzch. Chociaż od momentu, w którym wcielił się w rolę przystojnego wampira minęło już ponad 10 lat, aktor wciąż cieszy się sporą popularnością wśród fanek na całym świecie. Część z nich była bardzo zaskoczona, gdy sieć obiegły pewne zdjęcia.

Pomimo że Pattinson z reguły prezentuje się elegancko, w zeszłym roku jego wygląd mógł bardzo niepokoić. Na jednej z branżowych imprez pojawił się w niezbyt dobrze dopasowanej stylizacji. Włożył długi płaszcz, do którego dobrał skórzaną koszulę i ciemne spodnie. Uwagę zwracała jednak jego niechlujna fryzura.

Robert Pattinson ma koronawirusa

Aktualnie aktor stara się unikać modowych wpadek. Zamiast tego skupia się na karierze, zwłaszcza że w tej dziedzinie sporo się dzieje. Gwiazda bierze udział w filmie The Batman, którego premiera jest zaplanowana na październik przyszłego roku. Trzy dni temu zdjęcia ruszyły po zawieszeniu ich w połowie marca.

Niestety ta wiadomość może zaniepokoić fanów. Data premiery filmu być może zostanie zmieniona. Robert Pattinson, który wciela się w tytułową rolę, ma koronawirusa. Prace na planie znów zostały wstrzymane, produkcja może się więc opóźnić.

O tym, że jedna z osób pracujących przy produkcji Batmana jest zarażona, Warner Bros poinformowało w oficjalnym oświadczeniu. Przekazano, że uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Nie ujawniono jednak nazwiska zakażonego.

O tym, że jest nim Pattinson, zagraniczna prasa nie ma nawet cienia wątpliwości:

O wykryciu zakażeniu u Pattinsona poinformowały Vanity Fair i Hollywood Reporter — podała w czwartek agencja Reutera.

Warto dodać, że Batman nie jest jedynym filmem, na którego datę premiery ma wpływ pandemia koronawirusa. Na początku roku  do kin miała trafić nowa część przygód Jamesa Bonda No Time to Die. Ze względu na sytuację na świecie postanowiono ją przesunąć.

 


Robert Pattinson ma koronawirusa

Robert Pattinson ma koronawirusa

Robert Pattinson gra główną rolę w filmie o Batmanie

Robert Pattinson gra główną rolę w filmie o Batmanie

Robert Pattinson jako Edward Cullen

Robert Pattinson jako Edward Cullen

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×