Poznaliśmy przyczynę śmierci Roberta Milesa. Artysta przegrał walkę z rakiem

Robert Miles przyczyny śmierci, rak

Robert Miles przyczyny śmierci, rak

Przyczyny śmierci Roberta Milesa

Świat obiegła smutna informacja o śmierci włoskiego DJ-a Roberta Milesa. Pionier nowych brzmień zmarł 9 maja 2017 roku w wieku 47 lat, jednak do tej pory przyczyny jego śmierci nie były znane. Dzisiaj wiemy już, że Miles zmagał się ze złośliwą odmianą raka z przerzutami.

Robert był więcej niż artystą, był pionierem, kreatorem, inspiracją, synem, ojcem, naszym przyjacielem. Odszedł spokojnie poprzedniej nocy po mężnej, dziewięciomiesięcznej walce z czwartym stadium raka z przerzutami. Przez cały ten czas był silny, zdeterminowany, niewiarygodnie odważny i robił wszystko co mógł żeby zwalczyć te straszną chorobę – wyznał rzecznik muzyka w wywiadzie dla stacji radiowej OpenLab

Wieloletni przyjaciel Milesa, znany włoski DJ Joe T Vannelli, zdradził, co dla niego osobiście znaczy odejście przyjaciela:

Jestem strasznie smutny i nie do końca jeszcze wierzę w tę tragiczną śmierć tak utalentowanego artysty. Będę tęsknił za naszymi sprzeczkami, bijatykami i kłótniami, ale przede wszystkim będę tęsknił za twoją niezwykłą umiejętnością odnajdywania dźwięków i melodii.

To kolejny dowód na to, że odeszła legenda lat 90.

Robert Miles nie żyje. Legendarny producent i dj przegrał walkę z chorobą

Nie żyje 35-letni gwiazdor Disney’a. Popełnił samobójstwo

Robert Miles pogrzeb

Robert Miles przyczyny śmierci


Robert Miles na co chorował?

Robert Miles na co chorował?

Robert Miles pogrzeb

Robert Miles pogrzeb

Śmierć Roberta Milesa

Śmierć Roberta Milesa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×