Robert Makłowicz z żoną świętują 30-lecie małżeństwa. Perłowe gody uczczą z rozmachem

Robert Makłowicz

Robert Makłowicz

Robert Makłowicz  żoną będą świętowali 30. rocznicę ślubu. Małżonkowie już wiedzą, gdzie spędzą ten ważny dzień. Kucharz podzielił się wszystkim w wywiadzie.

Robert Makłowicz od lat stanowi autorytet w dziedzinie gotowania i smaku. Przez niemal dwie dekady prowadził w TVP programy kulinarno-podróżnicze, w których łączył swoje dwie pasje, czyli gotowanie oraz historię. Przy okazji przyrządzania lokalnych przysmaków opowiadał również o miejscach, w których się aktualnie znajduje i w każdym kolejnym odcinku zdradzał ciekawostki historyczne. Od niedawna nie jest związany z żadną stacją i zdecydował się na stworzenie własnego kanału na YouTube.

Był to dla niego skok na głęboką wodę, ale okazał się wielkim sukcesem. Obecnie zgromadził już ponad 380 tys. subskrybentów, którzy wyczekują na każdy stworzony przez niego materiał. W wywiadzie, jakiego udzielił Magdzie Mołek, zdradził, że już od dawna miał plan, by zaistnieć w sieci:

To był pewnego rodzaju skok na głęboką wodę. Nie mogę powiedzieć, że to była desperacja, gdyż planowałem to już w sytuacji przedpandemicznej.

Robert Makłowicz z żoną świętują 30. rocznicę ślubu

Robert Makłowicz i jego żona zdecydowanie są przykładem tego, że kariera w show-biznesie idzie w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Zakochani udany związek tworzą już od 30 lat. W sierpniu będą świętowali perłowe gody. Z żoną Agnieszką pobrali się w 1991 roku w Krakowie w obrządku ormiańskim. Ceremonia trwała ponad 5 godzin. W ostatnim wywiadzie dla Na żywo mistrz patelni i historyk zdradził, co jest receptą na długi związek.

W sierpniu minie równo 30 lat od naszego ślubu. Jak nam się to udało? Cóż, nie ma uniwersalnego przepisu. Osobiście nie widzę nic nadzwyczajnego w tym, że tyle lat jesteśmy razem. Jak ktoś się z kimś wiąże, to z reguły po to, żeby z nim być.

Małżonkowie wyjątkową rocznicę planują spędzić z dala od Polski. Zakochani na kilka miesięcy wyjeżdżają z Polski do domu w Dalmacji, który niedawno kupili.

Wyjeżdżamy w czerwcu i wracamy we wrześniu, więc na rocznicę ślubu nie będzie nas w Polsce. Może będziemy świętować w Chorwacji… A może wybierzemy się do Bośni? Ostateczne ustalenia ciągle są przed nami – zdradził Makłowicz.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować małżonkom długiego stażu i życzyć udanej rocznicy.


Robert Makłowicz i Agnieszka Makłowicz

Robert Makłowicz i Agnieszka Makłowicz

Robert Makłowicz i jego żona Agnieszka, screen Pytanie na śniadanie

Robert Makłowicz i jego żona Agnieszka, screen Pytanie na śniadanie

Agnieszka Makłowicz, screen Pytanie na śniadanie

Agnieszka Makłowicz, screen Pytanie na śniadanie

Komentarze

  • Gość pisze:

    Niestety z mężem nie posiadamy domu w Dalmacji, naszą 5 rocznicę spędzimy w domu. Ja przygotuje kolację kupię wino. A prezent kupujemy wspólny, uznaliśmy, że roomba będzie dobrym pomysłem.

  • Gość pisze:

    Taki live bogaci to mają źycie oby bez lodów na weselu komunii wyjsciu do fryzjera w ciemno z agą postawił na min 50 lat ale gó…no sie przykleiło ale przynajmniej coś s4ę dzieje i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×