Szukaj

Po zwolnieniu z TVP Robert Makłowicz będzie pracował dla Polsatu?! Znamy szczegóły

Robert Makłowicz o spocie TVP

Robert Makłowicz o spocie TVP

Robert Makłowicz nie dostał jeszcze nowych propozycji zawodowych

Robert Makłowicz po 20 latach pracy w TVP otrzymał wypowiedzenie. Powodem decyzji miał być konflikt, który powstał między dziennikarzem, a szefostwem stacji. Do wszystkiego doszło, kiedy to kucharz oskarżył telewizję publiczną o zmanipulowanie jego wypowiedzi w spocie wizerunkowym TVP. Publicznie domagał się wycofania spotu. Telewizja nie dość, że zwolniła dziennikarza, to jeszcze podobno ma go pozwać w celu uzyskania odszkodowania za naruszenie dóbr.

Zaraz po pojawieniu się informacji o zwolnieniu Makłowicza z TVP zaczęto spekulować, że poprowadzi on teraz program w Polsacie. Jaka jest prawda?

Pierwsze słyszę. Na razie nie otrzymałem żadnych propozycji w tym zakresie, ani od Polsatu, ani od innego nadawcy – powiedział dla portalu wirtualnemedia.pl

Przyznał również, że na razie nie ma żadnych planów zawodowych.

Na razie nie mam żadnych konkretnych planów związanych z dalszym losem mojego programu i ogólnie mojej aktywności w telewizji. W internecie widziałem głosy, że mój spór z Telewizją Polską to wyłącznie działania PR-owe związane z przejściem do innego nadawcy. Nic takiego nie ma miejsca, obecnie nie prowadzę rozmów z żadną stacją – dodał dziennikarz.

Mamy nadzieję, że kucharz całkowicie nie zniknie z telewizji!

Zobacz także: Wojna trwa! Telewizja Polska pozywa Roberta Makłowicza: „Udział w spocie wizerunkowym powinien być przez niego potraktowany jako zaszczyt”

Robert Makłowicz o zwolnieniu z TVP na Facebooku

Robert Makłowicz będzie pracował w Polsacie?

Robert Makłowicz

W jakiej stacji będzie teraz pracował Robert Makłowicz?


Robert Makłowicz - WOŚP 2017

Robert Makłowicz - WOŚP 2017

Robert Makłowicz

Robert Makłowicz

Robert Makłowicz data urodzenia, wiek

Robert Makłowicz data urodzenia, wiek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×