Robert Makłowicz ma dwóch dorosłych synów. Ferdynand i Mikołaj to skóra zdjęta z ojca. Tylko spójrzcie na ich wspólne zdjęcia

Robert Makłowicz

Robert Makłowicz

Robert Makłowicz w ostatnim czasie mocno rozwinął swoje social media. Niedawno pochwalił się na Instagramie zdjęciem swoich dorosłych synów. Zobaczcie, jak wyglądają Mikołaj i Ferdynand. 

Robert Makłowicz od wielu lat jest jednym z największych kulinarnych autorytetów kraju. Przez kilkanaście lat mogliśmy oglądać go na antenie Dwójki w programie, które łączył jego dwie wielkie pasje, czyli gotowanie i historię. Podróżował nie tylko po Polsce, ale po całym globie, a podczas przygotowywanie lokalnych przysmaków opowiadał ciekawostki historyczne dotyczące danej lokalizacji. Po wielu latach pożegnał się z Telewizją Publiczną.

Aktualnie nie jest związany z żadną stacją. Zdecydował się pójść na głęboką wodę i stworzył własny kanał na YouTube. Decyzja, która podjął, okazała się wyjątkowo trafiona. W krótkim czasie zyskał bowiem sporą ilość subskrybentów, a każde kolejne nagranie, która wrzuca do sieci, cieszy się popularnością.

To był pewnego rodzaju skok na głęboką wodę. Nie mogę powiedzieć, że to była desperacja, gdyż planowałem to już w sytuacji przedpandemicznej – mówił w wywiadzie, którego udzielił Magdzie Mołek.

Robert Makłowicz pokazał synów. Jeden przystojniejszy od drugiego

Robert Makłowicz doskonale radzi sobie w show-biznesie. Z powodzeniem też układa się jego życie prywatne. Od 30 lat jest szczęśliwym mężem. Z żoną Agnieszką pobrali się w Krakowie w obrządku ormiańskim. Jakiś czas temu kucharz i historyk zdradził, co jest jego receptą na udany związek.

W sierpniu minie równo 30 lat od naszego ślubu. Jak nam się to udało? Cóż, nie ma uniwersalnego przepisu. Osobiście nie widzę nic nadzwyczajnego w tym, że tyle lat jesteśmy razem. Jak ktoś się z kimś wiąże, to z reguły po to, żeby z nim być – mówił w rozmowie z „Na żywo”.

Owocem związku Roberta i Agnieszka jest dwóch synów. Starszy z nich to Mikołaj, który przyszedł na świat w 1992 roku, a cztery lata później doczekał się młodszego brata Ferdynanda. Teraz to już dorośli mężczyźni, którymi niedawno pochwalił się w social mediach ich tata.

Jak mogli Państwo zauważyć, ostatni czas dołożył półkom sklepowym trudu i mozołu – pod moją marką @maklowicz_menu pojawiły się dania gotowe ,które tworzymy wraz z moimi synami oraz sosy które stworzyliśmy wraz z @roleskipl. Spróbujcie jeśli chcecie i dzielcie się opiniami. Ajde!

Z opisu wiadomo, że synowie Makłowicza podzielają jego kulinarną pasję i współpracują przy tworzeniu autorskich dań gotowych serwowanych przez mistrza kulinariów. Internauci nie przeszli obojętne wobec tego wpisu. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących całej trójki.

  • Synowie? wygląda Pan jak ich brat.
  • Fajne chłopaki.
  • Ale chłopaki.
  • No to synkowie wyrośli jak dęby na ojca kuchni. Lepszej rekalmy nie trzeba.
  • Na takiej kuchni to się rośnie.

Jak do tej pory próżno było szukać rodzinnych zdjęć u Roberta Makłowicza, dlatego dla fanów to prawdziwa gratka. Uważacie, że Mikołaj i Ferdynand są podobni do sławnego ojca?


Robert Makłowicz z synami: Ferdynandem i Mikołajem

Robert Makłowicz z synami: Ferdynandem i Mikołajem

Robert Makłowicz z synami: Ferdynandem i Mikołajem

Robert Makłowicz z synami: Ferdynandem i Mikołajem

Robert Makłowicz i Agnieszka Makłowicz

Robert Makłowicz i Agnieszka Makłowicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×