Szukaj

Jakie to słodkie! Robert dostał cudowny prezent od Klary. Zdjęcie już jest hitem Instagrama

Robert Lewandowski urodziny, prezent od Klary

Robert Lewandowski i urodzinowy tort

Robert Lewandowski we wtorkowe popołudnie świętował 30 urodziny. Do kapitana polskiej drużyny niemal od samego rana napływały życzenia z całego świata. Piłkarz, dbając o swoich fanów, podziękował im za pamięć na swoim profilu na Instagramie. To jednak  nie on był bohaterem zdjęcia zrobionego z tego okazji przez Anię Lewandowską.

Nie da się ukryć, że Ania to podpora Lewego, która niejednokrotnie dopingowała go w trudnych momentach. Nic więc dziwnego, że w tym szczególnym dla piłkarza dniu trenerka Polek z samego rana na swoim Instagramie podzieliła się uroczą fotką z mężem, którą opisała uroczym komentarzem, wywołując w ten sposób poruszenie w internecie.

Lewandowska, okazuje się że jest także odpowiedzialna za zdjęcie, które pojawiło się na profilu Roberta. Piłkarz w ten sposób podziękował swoim fanom za życzenia urodzinowe.

Dziękuję za wszystkie miłe słowa i życzenia. Dziękuję, że jesteście ze mną w tym ważnym dniu – napisał Lewandowski

Kapitan polskiej drużyny na zdjęciu uśmiecha się w eleganckiej koszuli. Przed nim na stole znajduje się tort, na którym świeczki wyraźnie wskazują, które urodziny świętuje Robert. Na zdjęciu znajduje się jeszcze jeden element, którzy wychwycili intternauci

Ręka dziecka po lewej stronie próbuje sięgnąć po ciasto – zauważa jeden z nich.

Czyżby należała ona do Klary? Wygląda więc na to, że dziewczynka chciała się poczęstować i z okazji urodzin taty, zjeść mały kawałek. Czy to nie urocze?

Anna Lewandowska od rana świętuje 30-stkę Roberta! Są słodkie życzenia i gorące zdjęcie!

30 ciekawostek na 30 urodziny. Ujawniamy mnóstwo nieznanych faktów z życia Roberta Lewandowskiego!

I z niespodzianki nici! Już wiemy jaki prezent urodzinowy od kolegów z drużyny dostanie Robert Lewandowski!

 


Czy podoba Ci się imię córki Lewandowskich – Klara?

×