Anna Lewandowska i Klara przerażone! Robert Lewandowski znokautowany podczas meczu!

Klara Lewandowska kibicuje tacie

Klara Lewandowska kibicuje tacie

Robert Lewandowski wrócił już na boiska Bundesligi i zachwyca formą. Strzela gole, a jego dziewczyny kibicują mu z domu. Dzisiaj jednak przeżyły chwile grozy. Co się wydarzyło na meczu Bayernu?

Robert Lewandowski niedawno został po raz drugi tatą. Na świat przyszła Laura. Przez pandemię koronawirusa mógł sporo czasu poświęcić swojej rodzinie, co bardzo docenił. Ania i Klara miały go całego dla siebie.

Pierwszy raz od kilkunastu lat mogłem cały czas być w domu w okresie kwietnia i maja. Super pogoda, 20 stopni, a ja mam możliwość spędzania chwil z najbliższymi. Bardzo doceniłem ten czas. Nawet gdy jako drużyna zaczęliśmy jeździć na krótkie treningi, wracałem do domu i nie musiałem myśleć o tym, co mnie czeka za moment – wyznał piłkarz.

Jednak wszytko wraca już do normy i Bundesliga wznowiła rozgrywki, a Lewy wrócił do rutyny meczowej. Prezentuje świetną formę i już strzela gole. Klara i Ania zawsze mu kibicują, niestety przez sytuację z koronawirusem i obostrzenia, tylko z salonu. Tym razem przeżyły chwile grozy.

Robert Lewandowski znokautowany na meczu

Bayern dzisiaj grał z Eintrachtem. Jak zwykle na Instastory Ani pojawiły się zdjęcia, na których widać, że z domu wspierają Roberta.

Lewy zaczął spotkanie od strzału w poprzeczkę. Później też miał okazje, ale w pewnym momencie został też solidnie poturbowany. W 35. minucie Martina Hintereggera, wystawiając rękę, mocno trafił Polaka w twarz, za co zobaczył żółtą kartkę. Robert przez dwie minuty leżał na murawie i nie wyglądało to dobrze. Potem na szczęście podniósł się i o własnych siłach opuścił boisko, na które wrócił z opatrunkiem. Okazało się, że ma rozciętą twarz.

Powszechnie wiadomo jednak, że Lewandowski to wojownik, więc kontynuował spotkanie, a nawet strzelił dla Bayernu gola. Ania i jego córki z pewnością są z niego dumne.

Zobacz także: Ania Lewandowska w płaszczu za ponad 8 tysięcy złotych pochwaliła się idealną figurą na spacerze z córkami


Laura Lewandowska ze smoczkiem z numerem taty

Laura Lewandowska ze smoczkiem z numerem taty

Anna Lewandowska i cówki kibicują Robertowi Lewandowskiemu

Anna Lewandowska i cówki kibicują Robertowi Lewandowskiemu

Robert Lewandowski z rozcięta twarzą - screen

Robert Lewandowski z rozcięta twarzą - screen

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×