Szukaj

Robert Lewandowski wygadał się, skąd pomysł na imię dla Laury. Kto je wybrał?

Robert Lewandowski z Laurą

Robert Lewandowski zdradził w rozmowie ze Sportowymi Faktami, skąd wziął się pomysł na imie dla drugiej córki. Opowiedział także o tym, jak kształtuje swoja relacje z młodszą córeczką.

Robert Lewandowski niedawno został po raz drugi tatą. Na świat przyszła Laura. Jak znajduje się w roli podwójnego ojca i skąd wziął się pomysł na imię młodszego dziecka, zdradził w wywiadzie dla Sportowych Faktów.

Lewy już wrócił na boisko i już strzela bramki. Zwierzył się w wywiadzie, jak wykorzystał przymusowe wakacje z rodziną.

Robert Lewandowski zdradza skąd pomysł na imię dla drugiej córki

Czas kwarantanny Lewandowski spędził z rodziną w ich domu w Niemczech. Jednak w jego przypadku nie było mowy o żadnym lenistwie. Piłkarz ma na koncie sporą listę rzeczy, którą wykonał dla Ani Lewandowskiej i córeczek. Wszystkim pochwalił się w wywiadzie dla Sportowych Faktów. Powiedział też, skąd wziął się pomysł na imię Laury.

Pierwszy raz od kilkunastu lat mogłem cały czas być w domu w okresie kwietnia i maja. Super pogoda, 20 stopni, a ja mam możliwość spędzania chwil z najbliższymi. Bardzo doceniłem ten czas. Nawet gdy jako drużyna zaczęliśmy jeździć na krótkie treningi, wracałem do domu i nie musiałem myśleć o tym, co mnie czeka za moment – wyznał piłkarz.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Czas z rodziną jest bardzo cenny, co doceniają specjalnie ci, którzy są tak bardzo zajęci jak Lewandowscy. Piłkarz wykorzystał go maksymalnie. Wyznał także, jak wyglądają jego relacje z młodszą córeczką.

Wiadomo, początki dla taty są na pewno o wiele mniej absorbujące niż dla mamy. Tego kontaktu tata ma mniej, ale na pewno z każdym tygodniem będzie się to zmieniało. Bardzo doceniłem ten czas. Wstawałem rano, robiłem śniadanie. Później trening w siłowni, wracałem, spędzałem czas z rodziną. A to zabawa, a to huśtawkę skręciłem w ogrodzie dla małej. To było dla mnie niezwykle ważne. Pierwszy raz od kilkunastu lat mogłem się niemal w całości skupić na moich najbliższych, na moich dziewczynach.

Lewandowski zdradził także, skąd wziął się pomysł na imię jego młodszej córki. Odpowiedź jest bardzo prosta.

To imię po prostu nam się podobało. Chodziło nam od dawna po głowie – zdradził Lewy.


Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Robert Lewandowski i Klara Lewandowska w swoich autach

Robert Lewandowski i Klara Lewandowska w swoich autach

Robert Lewandowski z córką Laurą

Robert Lewandowski z córką Laurą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×