Robert Lewandowski kupił Klarze wypasione autko! Internauci zachwyceni: „Mega!”

Robert Lewandowski i Klara Lewandowska

Robert Lewandowski i Klara Lewandowska

Robert Lewandowski opublikował epokowe zdjęcie na swoim Instagramie. Razem z Klarą pozują w swoich samochodach. Jak to? Tak, córka piłkarza ma swój samochód. Zobaczcie.

Robert Lewandowski poddał się dobrowolnej domowej kwarantannie, która spędza w swoim domu w Monachium, razem z rodziną. Niedawno ponownie został ojcem, bo na świecie pojawiła się Laura, ale piłkarz dobrze wie, że teraz to Klara potrzebuje jego uwagi, może nawet bardziej niż wcześniej.

Malutka jest na świecie dopiero od trzech dni, a wiadomość o jej narodzinach i pierwsze zdjęcia z tatą obiegły już wszystkie media. Również dumna mama podzieliła się pierwszym zdjęciem córki, jak i fotografią, na której Klara wita młodszą siostrę w domu.

Niestety, Lewy nie nacieszy się pierwszymi dniami córki w domu, bo już musi wracać do pracy, co wiąże się z wyjazdem z domu na przymusową kwarantannę w hotelu, która jest absolutnym wymogiem przed rozpoczęciem rozgrywek Bundesligi. W dobie koronawirusa panuje wzmożony reżim sanitarny.

Jednak jak na wzorowego tatę przystało, Robert zdążył uszczęśliwić jeszcze Klarę, a i siebie tez przy okazji, kupując jej autko.

Robert Lewandowski kupił Klarze samochód

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Lewego widzimy, jak Robert siedzi w swoim luksusowym ciemnozielonym kabriolecie, a tuż obok, w mniejszej wersji wozu pozuje Klara.

Samochód Lewandowskiego, to bentley continental GT speed convertible. Samochód brytyjskiej marki może kosztować nawet 1,5 mln złotych. Dziewczynka siedzi w niemal identycznym aucie – zabawce, ale podobieństwo nawet w kolorze nie jest zapewne przypadkiem.

Partners in crime – napisał.

View this post on Instagram

Partners in crime ???????? ????

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Fotografia niezwykle rozbawiła internautów. Robert nie tylko posiada niezłą kolekcję luksusowych aut, ale jak widać także poczucie humoru.

  • Klasa ..mógłbyś cały garaż pokazać – napisał Sławomir Peszko.
  • Mega – Marina.
  • Ta miniaturowa wersja też by mnie ucieszyła.
  • Ale boskie zdjęcie.
  • Nie wiem, kto tu się lepiej prezentuje.
  • Słodka fotka – piszą.


Robert Lewandowski i Klara Lewandowska w swoich autach

Robert Lewandowski i Klara Lewandowska w swoich autach

Robert Lewandowski z córką Laurą

Robert Lewandowski z córką Laurą

Robert Lewandowski – samochód

Robert Lewandowski – samochód

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×