Szukaj

Robert Lewandowski zaśpiewał polski przebój i wygrał „Internety”! Nagranie z prędkością światła podbija sieć [WIDEO]

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski, po meczu Polska - Macedonia, pokazał swój talent wokalny. Zaśpiewał piosenkę Wehikuł Czasu, zespołu Dżem. Nagranie robi już furorę w sieci. Jak śpiewa Lewandowski? 

Robert Lewandowski, to jeden z popularniejszych piłkarzy na świecie. Mężczyzna obdarzony jest nie tylko talentem sportowym, ale także muzycznym. Nie jest tajemnicą, że mąż Ani Lewandowskiej wraz z Donatanem stworzyli projekt Stamina. Dzięki niemu, światło dzienne ujrzały utwory takie jak m.in. Mansa Musa oraz Nie poddawaj się.

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała, jak urządziła pokój Klary! Chyba skorzystała z porady Doroty Szelągowskiej

Robert Lewandowski zaśpiewał Wehikuł czasu. Ma talent wokalny?

Okazuje się jednak, że piłkarz ma nie tylko słuch muzyczny, ale także talent wokalny. Tajemnica ta wydała się przypadkowo. Po pokonaniu Macedonii 2:0, Polska Reprezentacja miała powód do świętowania. Wówczas piłkarzom towarzyszyły kamery. Dzięki temu powstał wyjątkowy materiał, który został opublikowany na kanale Łączy Nas Piłka w serwisie YouTube.

W jednym z ujęć, Robert pokazał, że muzyka nie jest mu obca. W pewnym momencie wykonał utwór zespołu Dżem Wehikuł Czasu. Udowodnił w ten sposób, że nie tylko ma odpowiedni głos do śpiewania, ale także potrafi dobrze go wykorzystać, co można zobaczyć na poniższym nagraniu:

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan idzie jak burza! Właśnie przejęła reklamę po Annie Lewandowskiej

Śpiewem Lewandowskiego byli zachwyceni jego fani. To oni w komentarzach pod filmikiem, pod adresem piłkarza nie szczędzili komplementów, przyznając, że śpiewa lepiej niż wielu polskich artystów:

  • Lewy to lepiej śpiewa niż większość gwiazd.
  • Nie no Robert tak pięknie śpiewa że hej.
  • Jak ja szanuję Lewego za ten „Wehikuł czasu”.
  • Lewy głos ma.
  • Już wiem że moment, w którym Kapitan śpiewa i tańczy przy „Wehikule Czasu” Dżemu będzie jedynym z najbardziej kultowych momentów poza piłkarskich w historii kanału Łączy Nas Piłka :). Szacunek za ujęcie no i oczywiście szacunek dla Pana Roberta.

Ciekawe, czy kiedyś Robert zdecyduje się nagrać własny kawałek.

Zobacz: Jedziemy na EURO 2020! Robert Lewandowski oblewa się szampanem, a kadra szaleje w szatni! Co tam się działo! [WIDEO]


Rober Lewandowski śpiewa Wehikuł Czasu

Rober Lewandowski śpiewa Wehikuł Czasu

Robert Lewandowski śpiewa Wehikuł Czasu

Robert Lewandowski śpiewa Wehikuł Czasu

Jak śpiewa Robert Lewandowski?

Jak śpiewa Robert Lewandowski?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×