Szukaj

Robert Lewandowski to prawdziwy romantyk. Wyciekło prywatne nagranie, na którym śpiewa swojej ukochanej! [WIDEO]

Robert Lewandowski śpiewa Annie Lewandowskiej

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski śpiewają “Candy”

Anna Lewandowska Robert Lewandowski są najpopularniejszą parą w polskim show-biznesie. Mierzyć się z nimi mogą jedynie Małgorzata RozenekRadosław Majdan, ale ich sława nie ucieka poza granice kraju, a Lewandowskich znają wszyscy kibice Bayern Monachium. Trenerka i jej ukochany uchodzą za małżeństwo idealne – zgodni, zgrani, zawsze się wspierają. Nie wstydzą się też okazywać sobie uczuć na przeróżne sposoby.

Niedawno w sieci pojawiło się nagranie, na którym para jedzie samochodem. Lewandowska za kierownicą, Lewandowski jako operator telefonu. Roześmiani, szczęśliwi, zakochani… Słuchali słynnego hitu Quebonafide, a Robert nawet zaśpiewał! Słowa piosenki Candy, którą wykonał w samochodzie dla żony, mówią same za siebie:

Bo tylko ona wie w którą stronę chcę iść
I tylko ona zna mój ulubiony hit
Jestem wolny tylko z nią, wolny tylko z nią
Jestem wolny tylko z nią, wolny tylko z nią

W jednym z wywiadów Lewandowski zdradził, że dzięki ukochanej stara się być coraz lepszy:

Obserwowałem ją i chciałem podnosić sobie poprzeczkę. W ogóle w Polsce mało kto rozumie, jak ważną rolę w życiu piłkarza odgrywa kobieta. Zrozumieć sportowca naprawdę nie jest tak łatwo. Ania nie ma z tym problemu, bo po pierwsze sama trenowała, a po drugie szybko znalazła dla siebie własną drogę – wyznał w rozmowie z Playboyem.

Pozostaje jedynie pozazdrościć i życzyć, żeby ta miłość trwała do końca życia. 😉

„Moja druga babska połówka”. Lewandowska pokazała swoją najlepszą przyjaciółkę! A i tak wszyscy mówią o zabójczych nogach Ani w falbaniastej mini

Anna Lewandowska dokonała czegoś niezwykłego! Pobiła niesamowity rekord wspólnie z roczną Klarą!

Anna Lewandowska zatraca się w błogim weekendowym lenistwie! Jej najnowsza rozkoszna fotka z Klarą rozczuli wszystkich internautów!


Czy Anna i Robert Lewandowscy tworzą dobraną parę?

×