Szukaj

Robert Lewandowski zaatakował Anię! W walce na wodne pistolety nie miała najmniejszych szans!

Ania i Robert Lewandowscy znów nie zawiedli. Jak można było się spodziewać małżeństwo udostępniło nowe zdjęcie z poranka lanego poniedziałku. Postanowili podtrzymać tradycję i świętować Śmigusa Dyngusa na całego! W tej walce Ania nie miała raczej najmniejszych szans. Spójrzcie!

Anna i Robert Lewandowski Śmigus Dyngus

Ania i Robert Lewandowscy wiedzą doskonale, jak dbać o swoich fanów. Nawet w święta nie rezygnują z kontaktu z nimi i publikują na swoich social mediach imponujące zdjęcia. Kilka dni temu trenerka pokazała przepiękną wielkanocną babę, którą upiekła na bazie własnego fit przepisu. Fanki oszalały na jego punkcie i w ostatniej chwili postanowiły wypróbować przepis idolki.

Następnego dnia Robert z kolei udostępnił na swoim profilu zdjęcie całej rodziny i pokazał jak razem celebrują zmartwychwstanie Jezusa. Na stole nie zabrakło podstawowych, wielkanocnych potraw i uśmiechów każdego członka rodziny. Sądząc jednak po najnowszym poście najbardziej czekali na Poniedziałek Wielkanocny, czyli Śmigus Dyngus.

Zdjęcie pojawiło się na oficjalnym koncie firmy Ani Foods By Ann. Widać na nim wyraźnie, jak Lewandowska chowa się za ścianą i czeka, by w odpowiednim momencie wyjść z kryjówki i zaatakować męża. Ten jednak nie traci ani chwili i strzela wodę z napełnionej psikawki. Owe zdjęcie zostało opatrzone następującym opisem:

Śmigus dyngus! Taki jak dziś, jest właśnie idealny!!! Mamy nadzieję, że spędzacie go równie radośnie jak my. Bądźmy dziś jak dzieci! Bawmy się! Radosnego dnia, kochani – czytamy.

Zdjęcie natychmiast zalała fala komentarzy fanów:

  • Najwspanialsze wspomnienia z dzieciństwa gdy nadchodzą święta Wielkanocne. Życzę wam wesołych Świat i mokrego dyngusa!
  • Tylko nie do ściany!
  • U nas pistolety mniejszego kalibru, ale dzieciaki i tak miały frajdę.
  • Ja już oberwałam!

A jak sprawa ma się u was?

Zobacz: Fan wprost zapytał Annę Lewandowską o ciążę! O dziwo, trenerka nie unikała odpowiedzi!

Zobacz: Anna Lewandowska już świętuje Wielkanoc! W swojej zmysłowej sukience wygląda jak seksowna Anastasia z filmu “Pięćdziesiąt twarzy Greya”!

Zobacz: Druga ciąża Anny Lewandowskiej na tapecie! Paparazzi dorwali gwiazdę z zaokrąglonym brzuszkiem! Zobacz zdjęcia


Ania i Robert Lewandowscy celebrują lany poniedziałek

Ania i Robert Lewandowscy celebrują lany poniedziałek

Anna Lewandowska - Wielkanoc 2019

Anna Lewandowska - Wielkanoc 2019

Lewandowska2

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×