Fanka pobiegła za samochodem Roberta Lewandowskiego. Jak się zachował? Takiej reakcji z jego strony nikt się nie spodziewał

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski jest oblegany przez fanów. Jedna z fanek pobiegła za samochodem, gdy wyjeżdżał z treningu. Jak zachował się piłkarz? Tego nie mogła się spodziewać.

Robert Lewandowski ma za sobą masę sportowych sukcesów, a lista jego osiągnięć w piłce nożnej jest naprawdę imponująca. Nic więc dziwnego, że fani sportowca z całego świata skrzętnie obserwują jego karierę. Piłkarz kilka tygodni temu spełnił swoje największe marzenie. Dołączył do składu FC Barcelony, co wcale nie było łatwym zadaniem. Przez osiem lat grał w Bayernie Monachium, a niemiecki klub długo nie mógł dogadać się z jego kolejnym pracodawcą, co do warunków transferu.

Dopiero po kilku miesiącach udało im się osiągnąć porozumienie, które satysfakcjonowało każdą ze stron. Niemiecki klub otrzymał za Polaka sporą sumę (50 mln euro), a Robert od lipca nosi barwy Katalończyków.

Bayern Monachium porozumiał się z Barceloną ws. transferu Roberta Lewandowskiego. Barcelona w końcu zaoferowała cenę, która sprawiła, że sprzedaż Lewandowskiego jest dla nas rozsądna – przekazał Olivier Kahn.

Jak Robert Lewandowski potraktował fankę?

Robert mógł liczyć na fantastyczne przyjęcie ze strony hiszpańskich fanów. Na stadionie Camp Nou w czasie oficjalnej prezentacji Lewandowskiego w klubowych barwach na trybunach zasiadły prawdziwe tłumy. Za każdym razem, gdy polski piłkarz pojawia się na treningu również czeka na niego wiele osób, które liczą na to, by zrobić sobie z nim zdjęcie, czy chociażby zobaczyć ulubionego zawodnika.

Tak też zrobiła jedna z hiszpanek, która wyczekiwała z koszulką FC Barcelony przed Camp Nou i marzyła o tym, że spotka Roberta. Piłkarz wyjechał z parkingu samochodem, ale gdy zobaczył fankę idącą w stronę jego auta, to natychmiast się zatrzymał i nie tylko podpisał koszulkę, ale też zapozował do wspólnego zdjęcia.

@raquelculepique

Respuesta a @Victorculevv 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 #lewandowski

♬ Einaudi: Experience – Ludovico Einaudi & Daniel Hope & I Virtuosi Italiani

Nagranie, które krąży w sieci szybko stało się wielkim hitem. Raquel, która jest wielką fanką drużyny ma na swoim profilu nagrania ze spotkań także z innymi zawodnikami. Do kolekcji brakowało jej tylko koszulki z autografem Lewandowskiego. Piłkarz spełnił jej marzenie.


Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×