Szukaj

Padnie rekord? Gazeta zaproponowała Annie i Robertowi Lewandowskim fortunę za sesję z Klarą

Ile Lewandowscy zarobią na ciąży?

Stawka za sesję Lewandowskich z dzieckiem

Nie od dzisiaj wiadomo, że Anna i Robert Lewandowscy to w Polsce gwiazdy największego formatu. Na swoim nazwisku zbudowali imperium, zarabiają miliony, a ich życie prywatne stało się jeszcze bardziej atrakcyjne dla mediów po tym, jak na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Klara. Super Express twierdzi, że para jest kuszona propozycjami z kolorowych magazynów. Podobno stawki są horrendalne, co w przypadku Lewandowskich nie powinno dziwić.

Jeśli wierzyć doniesieniom dziennika, Anna i Robert za zdjęcia z Klarą mogliby dostać nawet pół miliona złotych, co jest absolutnym rekordem w kraju.

Jak udało nam się dowiedzieć, aż kilka magazynów bije się o okładkę z Anią, Robertem i ich córką Klarą. Każdy jako pierwszy chce w należyty sposób pokazać całemu światu dziecko polskich Beckhamów. Najwyższa obecnie oferta to aż pół miliona złotych – czytamy na łamach gazety.

Na Lewandowskich taka kwota jednak nie robi wrażenie i w przeciwieństwie do wielu gwiazd obecność na łamach kolorowych magazynów nie jest dla nich celem samym w sobie. Dlatego też nie wykluczone, że jeśli para zdecyduje się na zdjęcia w trójkę cały dochód z sesji przekaże na cele charytatywne, w końcu Anna i Robert znani są przede wszystkim z wielkiego serca.

Robert Lewandowski nie liczy pieniędzy, gdy chodzi o innych. Tym razem też chciał uniknąć rozgłosu, ale… „Robią wielkie przelewy”

Ile zarabiają Anna i Robert Lewandowscy?

Super Express informuje, że podobno wzrosły stawki Anny za wpisy na Instagramie – z 8-20 tys. zł. aż dziesięciokrotnie.

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski jest najlepiej zarabiającym sportowcem w kraju. Z samego Bayernu Monachium zgarnia ponad 65 milionów złotych (15 mln euro) rocznie.

Do internetu trafił film z Anną i Robertem Lewandowskimi na weselu! Na parkiecie nie mieli sobie równych! [WIDEO]

Nowa piękna WAG zagrożeniem dla Anny Lewandowskiej? W Polsce i za granicą nie mogą przestać się nią zachwycać [ZDJĘCIA]

Robert Lewandowski z Anną i Klarą na spacerze we Włoszech

Robert Lewandowski z Anną i Klarą na spacerze we Włoszech

Anna i Robert Lewandowscy świętują sukces Bayern Monachium 2017

Anna i Robert Lewandowscy świętują sukces Bayern Monachium 2017


Czy podoba Ci się imię córki Lewandowskich – Klara?

×