Co za poświęcenie! Robert Lewandowski musiał zrobić coś imponującego, żeby zagłosować w wyborach

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zagłosował w wyborach prezydenckich 2020. Zanim dotarł do lokalu, musiał zrobić coś imponującego. Co takiego?

Wybory prezydenckie 2020 odbyły się w niedzielę. Do głosowania zachęcali politycy, gwiazdy, znane osoby. Ich działania odniosły pozytywny skutek. Do godziny 17:00 zagłosowało 47,89 proc. osób do tego uprawnionych. Mówi się, że swojego kandydata wskazało ponad 60 procent Polaków. Według sondażowych wyników będzie druga tura, w której zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.

Wybory 2020: Robert Lewandowski poświęcił się dla głosowania

Robert Lewandowski był jedną z gwiazd, która w niedzielę oddała głos w wyborach prezydenckich. Chociaż od kilku dni piłkarz wraz z Anią przebywali w Polsce, na chwilę musiał wrócić do Monachium. W barwach Bayernu rozegrał kolejne spotkanie w ramach Bundesligi.

Piłkarz udowodnił, że jest w imponującej formie. Zdobył gola dla swojej drużyny i przypieczętował tym samym osobisty rekord bramek w tym sezonie, aż 34 razy celnie trafił w światło bramki. Dzięki temu uzyskał tytuł najlepszego strzelca Bundesligi. Gdy emocje nieco opadły, podziękował wszystkim, którzy mieli wpływ na jego sukces:

Wielkie podziękowania dla moich kolegów z drużyny za tak wiele wspaniałych podań i asyst, które pozwoliły mi pobić własne rekordy w liczbie bramek strzelonych w tym sezonie i dziękuję za niesamowite wsparcie, które inspiruje mnie do dalszych sukcesów — podkreśla na Instagramie.

Chociaż piłkarz mógłby świętować w najlepsze, jak podaje Pudelek, spakował walizki i wrócił do kraju. W niedzielny poranek przyleciał do Polski po to, by zagłosować w wyborach prezydenckich. To się nazywa poświęcenie!

Warto dodać, że Lewandowski nie tylko osiąga sukcesy na boisku, ale także świetnie radzi sobie w biznesie. Dzięki temu, wraz z żoną Anią, kolejny raz pojawili się w gronie 100 najbogatszych osób w Polsce.

Zobacz: Lewandowscy w gronie najbogatszych ludzi w Polsce. W rankingu „Wprost” awansowali o prawie dziesięć miejsc


2020.06.22 WarszawaRobert LewandowskiFOT WIN/AF EOS

2020.06.22 Warszawa Robert Lewandowski FOT WIN/AF EOS

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara

Robert Lewandowski - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020

Robert Lewandowski - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×