Szukaj

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z łóżka. Nie ma w nim miejsca dla Ani

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski postanowił pożegnać stary rok w bardzo zabawny sposób. Piłkarz może się pochwalić wielkimi sukcesami zawodowymi. Jakie nagrody trafiły w tym roku do jego rąk?

Robert Lewandowski ten rok na pewno może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Piłkarz odniósł wiele sukcesów zawodowych, ale także prywatnych. Pod koniec zeszłego roku poinformował o tym, że razem żoną spodziewają się drugiego dziecka. Fani pary z niecierpliwością oczekiwali na narodziny maluszka.

Anna Lewandowska ku uciesze swoich obserwatorów chętnie publikowała kadry swojego brzuszka. W pierwszej ciąży raczej nie eksponowała krągłości, dlatego jej sympatycy tym razem mogli się poczuć wyróżnieni. Gdy w maju na świat przyszła mała Laura, internet oszalał. Pod postem, w którym Robert pokazał pierwsze zdjęcie córeczki, na świeżo upieczonych rodziców spłynęła lawina gratulacji z całego świata.

Pod względem sportowym ten rok zdecydowanie należał do Polaka. Kapitan naszej reprezentacji nie miał sobie równych. Chociaż od wielu lat jest liderem w większości sportowych rankingów, to w tym sezonie zgarnął dosłownie wszystko. Piłkarz spełnił wiele swoich zawodowych marzeń. Dzisiaj postanowił w zabawny sposób pożegnać stary rok.

Robert Lewandowski w łóżku żegna stary rok

Wszystkie najważniejsze nagrody w mijającym roku wpadły na konto Lewandowskiego. Po raz pierwszy w karierze został Piłkarzem Roku UEFA. Został też Najlepszym Piłkarzem FIFA, a tuż po świętach odebrał nagrodę Globe Soccer Awards, o którą rywalizował z Cristiano Ronaldo i Leo Messim.

Lewandowski z Bayernem Monachium zdobył w tym sezonie wszystko, co było do zdobycia. Na konto jego drużyny trafiło ósme mistrzostwo Niemiec, czwarty Puchar Niemiec i piąty Superpuchar Niemiec. On sam został królem strzelców Ligi Mistrzów i Bundesligi. Mijający rok żegna zatem z historycznymi sukcesami.

W ostatni dzień roku Lewandowski postanowił pokazać się swoim fanom wprost z łóżka. Ku uciesze fanek pozuje bez koszulki i jest otoczony wszystkimi swoimi trofeami. Trzeba przyznać, że ich ilość jest imponująca. Niestety w małżeńskim łóżku nie zmieściła się już Ania, ale to zapewne kochająca żona zrobiła piłkarzowi zdjęcie podsumowujące jego sukcesy.

Obudziłem się w ten sposób – napisał nasz mistrz.

Fani żywo zareagowali na post Roberta. Większość po raz kolejny złożyła mu gratulacje i ma nadzieję, że piłkarz w kolejnym roku również będzie spełniał swoje sportowe marzenia. My również czekamy na kolejne sukcesy Roberta.


Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na gali Globe Soccer Awards 2020

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na gali Globe Soccer Awards 2020

Robert Lewandowski -nominowany w  86. plebiscycie

Robert Lewandowski -nominowany w 86. plebiscycie "Przeglądu Sportowego" na najlepszego sportowca Polski 2020 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×