Szukaj

To była walka o życie. Robert Lewandowski o ciężkim porodzie swojej żony: “Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc”

Robert Lewandowski klara lewandowska

Robert Lewandowski wspomina poród Ani Lewandowskiej

Robert Lewandowski i Ania Lewandowska niespełna dwa lata temu zostali rodzicami. Przyjście na świat małej Klary nie obyło się bez komplikacji. Co takiego się działo na sali porodowej? 

Robert Lewandowski, kiedy schodzi z boiska, spędza czas z dwiema najważniejszymi kobietami w jego życiu – żoną i córką. Chociaż mężczyzna rzadko publicznie rozmawia na tematy prywatne, tym razem postanowił zrobić wyjątek. W wywiadzie, którego udzielił dla Przeglądu Sportowego wspominał jeden z najbardziej traumatycznych momentów w swoim dorosłym życiu.

Piłkarz zdradził, że Ania rodziła około trzydziestu godzin. W tym czasie jego ukochana straciła dużo krwi:

Pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej. Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi – przyznał w rozmowie z Izą Koprowiak.

Lewandowski bardzo chciał towarzyszyć żonie w trakcie porodu, jednak ostatecznie wycofał się z tego pomysłu:

Bardzo chciałem być z Anią przy porodzie, z patrzeniem na krew nie mam problemu, bo na boisku wiele razy się jej naoglądałem. Ale fizycznie nie dawałem rady. Byłem niesamowicie zmęczony, stojąc z boku, dlatego jestem pełen podziwu, że Ania to wytrzymała. Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc, bezradność. Facet się stara, ale wie, że nic nie może zrobić – powiedział Lewandowski.

Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie. Klara, od momentu w którym pojawiła się na świecie jest oczkiem w głowie rodziców, którzy robią wszystko co w ich mocy, by dziewczynka była szczęśliwa.

Robert Lewandowski pokazał jak wygląda siła miłości! Ania to prawdziwa szczęściara!

Anna Lewandowska z Klarą zadały szyku na trybunach! Płaszcz trenerki to najbardziej pożądany hit tegorocznej wiosny!

Anna Lewandowska powoli wprowadza zmiany w pokoju Klary. Pochwaliła się zdjęciami nowych zabawek!


Jesteś fanem/fanką Roberta Lewandowskiego?

×