Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Robert Lewandowski przejdzie do Realu Madryt? Jest komentarz menadżera piłkarza

Robert Lewandowski w Realu Madryt? Cezary Kucharski dementuje plotki


Robert Lewandowski do końca sezonu w Bayernie Monachium

Nie ma dnia, by nie plotkowano o Robercie Lewandowskim. Nasz najlepszy napastnik jest od kilku miesięcy obiektem zainteresowania największych piłkarskich potęg.

Polaka przymierzano już między innymi do Manchesteru United. Najpoważniejsza jednak wydaje się być oferta Realu Madryt. Prezes Królewskich wielokrotnie miał kusić Lewandowskiego astronomiczną kwotą. Ostatnio The Guardian podał, że popularny Lewy mógłby przejść do Madrytu za 99 milionów euro! Byłby to oficjalny rekord transferowy. Przypomnijmy, że do tej pory na liście króluje Cristiano Ronaldo. Za niego Królewscy zapłacili mniej niż 99 milionów. Drugi jest Gareth Bale, jednak nieoficjalnie mówi się, że to Walijczyk był najdroższym piłkarzem na świecie. Podobno Real miał zapłacić za niego 100 milionów euro!

Zobacz: Oto najdroższy piłkarz w historii futbolu 

Jeśli chodzi o doniesienia mediów, jakoby Lewandowski miał przenieść się do Madrytu za 99 milionów to okazuje się, że znów są plotką. Cezary Kucharski, menadżer Roberta skomentował to w rozmowie dla Przeglądu Sportowego

Teraz nic się nie wydarzy. Robert zostaje w Bayernie – powiedział

Tym samym nie wykluczył tego, jakoby Lewandowski wiązał dłuższą przyszłość z klubem z Monachium. Chcielibyście go w Madrycie?

Zobacz: Robert Lewandowski zajął wysokie miejsce w plebiscycie FIFA. Anna Lewandowska gratuluje i publikuje urocze zdjęcie 

Robert Lewandowski w Realu Madryt? Cezary Kucharski dementuje plotki

Robert Lewandowski w Realu Madryt? Cezary Kucharski dementuje plotki

Cezary Kucharski - Gala Mistrzów Sportu

Cezary Kucharski – Gala Mistrzów Sportu

Którego z tych piłkarzy lubisz najbardziej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×