Robert Lewandowski wrócił z wakacji i pokazał się kibicom w samych majtkach! Wszystkie mięśnie Lewego są już gotowe na nowy sezon!

Robert Lewandowski w slipach

Robert Lewandowski w slipach

Robert Lewandowski zakończył swoje luksusowe rodzinne wakacje i powrócił do treningów w Niemczech. Napastnik Bayern Monachium przywitał kibiców swoim zdjęciem w slipach.

Robert Lewandowski jeszcze niedawno szalał z żoną na Mykonos oraz w Cannes, niestety wakacyjna sielanka piłkarza dobiegła końca. Robert powrócił do Monachium, gdzie już w piątek rozpoczął przygotowania do nowego sezonu w Bayernie. Polak w poniedziałek wylatuje ze swoim klubem na tournee po Stanach Zjednoczonych. Tam w barwach mistrza Niemiec rozegra trzy spotkania z: Arsenalem, Realem Madryt oraz AC Milanem. Gwiazdor po swoich wakacjach jest w znakomitej formie, zatem jego drużyna może być raczej spokojna o korzystne wyniki meczów.

Polak zaprezentował światu swoje zdjęcie, na którym stoi w samych slipach. Widać zatem, że Lewy jest gotowy na strzelanie nowych bramek – do tej pory dla swojego klubu Robert zdobył 191 bramek w 242 spotkaniach. Jest jednym z najlepszych strzelców w historii Bundesligi. Na zdjęciu przystojniak zachwyca swoją muskulaturą, na jego ślicznie wyrzeźbionym ciele widać każdy najmniejszy mięsień. Polak od lat z ogromną starannością dba o formę, pomaga mu w tym Anna Lewandowska, która układa ukochanemu odpowiednie diety.

Na pierwszy rzut oka widać, że Lewandowski sporo czasu spędza również na siłowni. Na nagim ciele Lewego nie ma ani grama tłuszczu. Widać, że nawet na urlopie Robert nie odpuszczał, nic nie przytył i ostro trenował. Zdjęcie Lewego w majtkach robi furorę w sieci, kibice Bayern Monachium są zachwyceni. My też.

Robert Lewandowski produkuje hity, a Ania zaczyna śpiewać! Za chwilę zawładną rynkiem muzycznym! Tego show-biznes jeszcze nie widział!

To, co Wojciech Szczęsny zrobił z piłką nie mieści się w głowie! Nawet Robert Lewandowski przecierał oczy z niedowierzania! [WIDEO]

Robert Lewandowski wrócił z wakacji i pokazał się w samych majtkach! Mięśnie Lewego są już gotowe na nowy sezon!


Robert Lewandowski opala się na dmuchanej zabawce w Cannes

Robert Lewandowski opala się na dmuchanej zabawce w Cannes

Klata Roberta Lewandowskiego

Klata Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska & Robert Lewandowski z córką

Anna Lewandowska & Robert Lewandowski z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×