Szukaj

Kwarantanna weszła na kolejny poziom. Klara zrobiła makijaż Robertowi Lewandowskiemu

Anna i Robert Lewandowscy ściśle przestrzegają zasad kwarantanny i przebywają z Klarą w domu. Są bardzo kreatywni, ale teraz przeszli sami siebie. Jak wygląda piłkarz w makijażu zrobionym przez córkę?
Robert Lewandowski i Klara Lewandowska

Robert Lewandowski i Klara Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy spędzają czas w domu. Zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i nie chcą niepotrzebnie narażać zdrowia swojego i Klary. Podporządkowali się dyrektywom i nie wychodzą niepotrzebnie. Jednak podczas kwarantanny są bardzo aktywni, grom, zabawom i aktywnościom sportowym nie ma końca.

Nie zapomnieli przy tym o innych i przekazali milion euro na walkę z koronawirusem, pokazując po raz kolejny, że mają wielkie serca.

Jednak i u nich czasem kreatywność wymyka się spod kontroli i wchodzi na kolejny poziom. Ostatnio Klara zrobiła swojemu tacie makijaż.

Klara Lewandowska zrobiła makijaż Robertowi Lewandowskiemu

W nieplanowanym wolnym czasie Lewandowscy mają okazję więcej czasu spędzić tylko w swoim gronie. Są bardzo kreatywni. Do tego nie przestają dbać o formę, a Ania założyła Tik-Toka i już bije rekordy w tej aplikacji. Nie mniej twórcza jest Klara, która postanowiła zrobić makijaż swojemu tacie. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie jej mama.

Ciąg dalszy zabaw w domu trwa…
Kreatywność: wchodzimy na high level – napisała trenerka.

Efekt jest spektakularny w przypadku Klary, która chyba zamieniła się w tygryska. Makijaż Roberta dopiero powstaje, a koncepcja dziewczynki jeszcze nie jest do końca jasna. Niemniej zdjęciem zachwycili się internauci.

  • Każdy wiek rządzi się swoimi prawami… mamy z córką to samo, jest i make up.
  • Szczęśliwy Tata.Pzdw.
  • Piekny widok.
  • Cudownie.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy znowu pokazali wielkie serce. Na walkę z koronawirusem przeznaczyli ogromną sumę


Klara zrobił makijaż Robertowi Lewandowskiemu

Klara zrobił makijaż Robertowi Lewandowskiemu

Klara Lewandowska - Dzień Kobiet 2020

Klara Lewandowska - Dzień Kobiet 2020

Klara Lewandowska - Dzień Kobiet 2020

Klara Lewandowska - Dzień Kobiet 2020

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×