Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Robert Lewandowski kusi idealnym ciałem w rozbieranej sesji! Fanki oszalały

Robert Lewandowski porno nago


Robert Lewandowski bez koszulki

Nad Robertem Lewandowskim zachwyca się cały świat. Nie tylko ze względu na skuteczną grę na boisku, ale też dzięki perfekcyjnej muskulaturze. Piłkarz wielokrotnie pokazywał swoje umięśnione ciało na boisku, rzadko jednak możemy oglądać jego tors w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Na szczęście po narodzinach Klary światło dzienne ujrzały piekielnie seksowne zdjęcia sportowca.

Robert pochwalił się efektami rozbieranej sesji, której autorką jest doskonała fotografka Marta Wojtal. Piłkarz pozuje bez koszulki i oczywiście zachwyca miliony fanów.

Stabilizacja i silny gorset mięśniowy kręgosłupa to najważniejsze elementy. Pozwalają zapobiec kontuzjom, poprawiają koordynację i stabilizację mięśniową, co świetnie przekłada się na pracę na boisk. Ciągłe doskonalenie prowadzi do pożądanego celu – napisał Lewandowski

O tym, że Robert może pochwalić się ciałem doskonałym wielokrotnie mówiła jego żona. Anna Lewandowska nazwała go nawet „ciasteczkiem bezglutenowym”. Sam zainteresowany w wywiadzie dla Playboya bez skrupułów przyznał, że na swoją sylwetkę ciężko pracował przez wiele lat:

Moja świadomość się zmieniła. To zaczęło się krótko przed wyjazdem za granicę. Wiedziałem, że muszę nad sobą popracować, bo aspekt fizyczny na mojej pozycji na boisku jest bardzo ważny. Z biegiem czasu ta świadomość była coraz większa, więcej miałem doświadczenia i więcej wiedziałem. Głównie ćwiczymy stabilizację, bo nie możemy za szybko przybrać masy mięśniowej – dla piłkarzy dynamika jest ważna. Szybkość! A gdy zbyt gwałtownie przybiera się na masie, czy nawet na muskulaturze, to traci się tę dynamikę. Dlatego ćwiczenia to głównie stabilizacja dodatkowo z naciskiem na siłę, a tyle tylko wtedy, kiedy jest na czas

Poprosimy o więcej takich zdjęć 🙂

Klara Lewandowska będzie miała rodzeństwo! Wygadał się znajomy Anny i Roberta

Fanka pokłóciła się z Anną Lewandowską o Roberta. Postawiła jej śmieszny zarzut

Robert Lewandowski bez koszulki

Robert Lewandowski bez koszulki

Robert Lewandowski bez koszulki - jak zbudował muskulaturę?

Robert Lewandowski bez koszulki – jak zbudował muskulaturę?

Jesteś fanem/fanką Roberta Lewandowskiego?Komentarzy: 2


Alan | 16 czerwca 2017, 20:53

Chudy kogut = dobry kogut. A tam musi byc co najmniej grube 20 cm w kroku …


Gość | 16 maja 2017, 08:28

Jakie tandetne foto. A podobno ma kratę na brzuchu…I te gacie wychodzące ze spodni…Żal.pl


Dodaj komentarz
×