Szukaj

Robert Lewandowski ćwiczy na siłowni z Klarą. Wideo jest już hitem sieci

Anna Lewandowska już niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. Trenerka jednak nie próżnuje i cały czas motywuje wszystkich do aktywnych treningów. Wyzwania, które wymyśliła dla swoich obserwatorów, podjął się Robert Lewandowski z pomocą małej Klary. Jak im idzie?
Robert Lewandowski i Klara ćwiczą razem

Robert Lewandowski i Klara ćwiczą razem

Anna Lewandowska to jedna z popularniejszych polskich trenerek. Żona Roberta Lewandowskiego godziny spędza na siłowni, przez co może pochwalić się idealną figurą. Nawet będąc w drugiej ciąży, nie odpuszcza treningów, oczywiście wszystko zgodnie z zaleceniami swojego lekarza.

Do dbania o formę zachęca również swoich obserwatorów. Żeby zmotywować do ćwiczeń swoje fanki, które również są przyszłymi mamami, stworzyła specjalny plan treningowy dla kobiet w ciąży. Jest on specjalnie dostosowany dla kobiet w każdym trymestrze ciąży i bierze pod uwagę wszystkie zmiany, które w tym czasie zachodzą w ciele mamy i maluszka.

Wyzwanie Anny Lewandowskiej. Robert Lewandowski dołącza do niego

Anna i Robert Lewandowscy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z powagi sytuacji na świecie. Pandemia koronawirusa zbiera coraz okrutniejsze żniwo. Dlatego nawołują wszystkich swoich fanów, a jest ich mnóstwo na całym świecie, aby pozostali w domu. Trenerka jest bardzo aktywną influencerką i codziennie ma dla obserwatorów post, który zdecydowanie potrafi umilić dzień. To dla nich stworzyła również challange.

View this post on Instagram

DAY 7 # trainathome Today BODY & MIND ➡️ WHOLE BODY CARDIO Perform each Tabata exercise for 2️⃣0️⃣ seconds and take a 1️⃣0️⃣ seconds break x 8️⃣ Each Tabata x 4️⃣ ???? workout is available in my app @diet_training_by_ann ______________________ DZIEŃ 7 #trenujwdomu Dzisiaj program BODY & MIND ➡️ WHOLE BODY CARDIO Spalamy tkankę tłuszczową! Wykonaj każde ćwiczenie w tabacie 2️⃣0️⃣ sekund pracy 1️⃣0️⃣ sekund przerwy x 8️⃣ Takich TABAT wykonaj 4️⃣ ???? Cały trening znajdziesz w app @diet_training_by_ann ▶️????PIERWSZE 7 dni appki jest za darmo. #trenujzlewa #workOutFromHome #annalewandowska #workout #dietandtrainingbyann #newme #motivation #training #regulartraining

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Żeby wziąć udział w wyzwaniu, wystarczy pobrać aplikację diet_training_by_ann, której pierwsze 7 dni jest darmowych. Tam otrzymujecie plan ćwiczeń na każdy kolejny dzień wyzwania.

Oczywiście challengu podjął się nie kto inny jak sam Robert Lewandowski, który podczas kwarantanny na pewno nie próżnuje. Ania dodała na swoim profilu film, w którym jej mąż wylewa siódme poty podczas ćwiczeń, a jego słodkim ciężarem podczas ćwiczeń jest mała Klara.

Wideo jest już hitem sieci, zobaczcie sami.

View this post on Instagram

Who is sticking to our challenge? Today is day 8️⃣ #trainathome @diet_training_by_ann ✔️We had a family workout! But I'm training according to my plan … Because due date is approaching ???????? _________________________- 8️⃣ dzień wyzwania #trainathome @diet_training_by_ann ciekawa jestem jak Wam idzie? Trzymacie się dzielnie????? Dla przykładu podpowiem, że my dziś zaliczyliśmy trening rodzinny (dla odmiany????) co prawda, ja wg swojego planu ze względu na końcówkę ???????????? ale moi domownicy trenują z Wami i wspólnie Wam dopingujemy???? Drugi tydzień wyzwania czyli WZMACNIANIE trwa????możecie dołączyć w każdej chwili – wystarczy pobrać appkę za free i .. trenować✊ Obiecałam wyróżnienia dla najbardziej zaangażowanych ????????zatem wysyłam do Was wiosnę☀️???? #challenge #training #workout #9monthspregnant #annalewandowska #pregnant

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Dodajmy, że Klara od najmłodszych lat czynnie uczestniczy w sportowym życiu swoich rodziców i za każdym razem rozczula podczas treningów. Regularnie możemy zobaczyć, jak naśladuje swoją mamę Anię podczas treningów czym zawsze rozczula wszystkich internautów. Sądzimy, że wyrośnie na prawdziwą sportsmenkę.


Robert Lewandowski i Klara ćwiczą razem

Robert Lewandowski i Klara ćwiczą razem

Robert Lewandowski i Klara ćwiczą razem

Robert Lewandowski i Klara ćwiczą razem

Robert Lewandowski i Klara ćwiczą razem

Robert Lewandowski i Klara ćwiczą razem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×