Niesamowita reakcja Saudyjczyka na gola Lewandowskiego międzynarodowym viralem. Piłkarz odnalazł kibica i docenił wsparcie. Niesamowite co zrobił!

Robert Lewandowski i saudyjski kibic

Robert Lewandowski i saudyjski kibic

Robert Lewandowski skontaktował się z bohaterem viralowego wideo z meczu Polska-Arabia Saudyjska. Kibic w entuzjastyczny sposób zareagował na gola strzelonego przez Lewego. Piłkarz docenił takie wsparcie i spotkał się z mężczyzną.

Polacy zwyciężyli z Arabią Saudyjską w drugim spotkaniu mistrzostw świata 2:0 i awansowali na pozycję lidera grupy C. Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski. Wykorzystał błąd obrońcy rywali i pokonał bramkarza Saudyjczyków. Niewątpliwie stał się jednym z bohaterów tego starcia.

Spełnienie marzeń. Wiadomo, że w grze dla reprezentacji dobro drużyny jest na pierwszym miejscu, ale jestem napastnikiem i zawsze jest to z tyłu głowy, że chcesz strzelić bramkę i pomóc drużynie. Pomimo asysty to wiadomo, że dla napastnika to strzelenie bramki jest spełnieniem marzeń – wyznał po meczu Lewandowski w rozmowie z TVP Sport.

Gol kapitana drużyny Michniewicza ucieszył polskich kibiców. Okazuje się, że nie tylko.

Robert Lewandowski z kibicem Arabii Saudyjskiej

Robert Lewandowski jest znany fanom piłki nożnej na całym świecie. Podczas meczu z Arabią Saudyjską jeden z kibiców tego kraju, entuzjastycznie wyraził uznanie dla Lewego, kiedy ten umieścił piłkę w bramce sobotniego rywala Polaków na mundialu. Nagranie natychmiast stało się hitem. Mężczyzna krzyczał nazwisko Lewandowskiego, zdjął zieloną koszulkę swojej drużyny, pod którą była druga, naszej reprezentacji, a potem z dumą bił się w pierś, na której widniała dziewiątka.

Wideo stało się viralem. Zobaczył je też Robert. Polskiego kapitana wzruszyło wsparcie, jakie okazał mu kibic przeciwnika i w facebookowym poście napisał, aby ten odezwał się do niego w komentarzu, żeby odebrać upominek.

Mężczyzna skontaktował się z Lewandowskim, a ten dotrzymał słowa i spotkał się z kibicem. Zdjęciem podzielił się w sieci. Zapozowali w hotelowym lobby, gdzie Robert przekazał mu na pamiątkę podpisaną przez siebie koszulkę reprezentacji Polski ze swoim numerem i nazwiskiem. Można się jedynie domyślać, jak szczęśliwy musiał być ten entuzjasta talentu Lewego.


Robert Lewandowski spotkał się z kibicem Arabii Saudyjskiej

Robert Lewandowski spotkał się z kibicem Arabii Saudyjskiej

Saudyjczyk reaguje na gola Lewandowskiego

Saudyjczyk reaguje na gola Lewandowskiego

Robert Lewandowski w meczu Polska – Arabia Saudyjska

Robert Lewandowski w meczu Polska – Arabia Saudyjska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×