Tak śpiewa Robert Lewandowski! Na imprezie pełnej gwiazd wbiegł na scenę, wyrwał mikrofon i zrobił show! Co za talent! [WIDEO]

Robert Lewandowski śpiewa

Robert Lewandowski po raz kolejny został królem strzelców Bundesligi i postanowił to uczcić! Wpadł na imprezę klubu i nieźle tam zaszalał! W pewnym momencie dał się ponieść emocjom, wszedł na scenę i zaczął śpiewać! Jak mu poszło?

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska bardzo strzegą swojego życia prywatnego. Na ich profilach mało jest treści odnoszących się do ich prywaty. Minęły dwa lata od narodzin ich córeczki, a oni do tej pory nie pokazali jej twarzy. Swoje social media prowadzą jednak bardzo aktywnie, chwaląc się zawodowymi osiągnięciami, a tych trzeba przyznać szczerze mają niemało. Ona owocnie rozwija swoją firmę, nawołuje Polki do zdrowego trybu życia, a on… no właśnie. Liczba jego sukcesów jest nie do zliczenia!

Wczoraj piłkarz po raz kolejny został okrzyknięty najlepszym strzelcem Bundesligi. Wszystko z racji końca sezonu, który dla Bawarczyków był niezwykle korzystny. Bowiem po raz 29. zdobyli mistrzostwo, wygrywając z Eintrachtem Frankfurt. Nie mogło więc obyć się bez hucznej imprezy, na której nie zabrakło głównych gwiazd klubu!

Obecni byli tam Robert z Anią, którzy – sądząc po relacjach na Instagramie – bawili się przednio! W pewnym momencie, emocjom dał ponieść się sam Lewandowski, który chwycił mikrofon, wszedł na scenę i… zaczął śpiewać! Debiut muzyczny zaliczył rapując do piosenki amerykańskiego muzyka Macklemora i jego światowego hitu Can’t hold us! Fragment występu uwieczniła na swoim koncie dumna żona, pisząc:

Lewy w swoim żywiole.

Posłuchajcie tylko jego wykonu! Zrobiłby karierę? Może on wygrałby Eurowizję dla Polski? „Dwunastka” z Niemiec jest raczej pewna 😉

Zobacz: Lewandowscy pokazali urodzinowe zdjęcia Klary! Są jeszcze słodsze niż u księżniczki Charlotte 

Zobacz: Zmysłowa sesja Anny Lewandowskiej z Hiszpanii zapiera dech! Tak pięknych zdjęć trenerka nie miała nawet w “Vivie!”

Zobacz: Maja Bohosiewicz skrytykowała wakacyjną opaleniznę Anny Lewandowskiej! Trenerka natychmiast odpowiedziała na zarzuty!


Robert Lewandowski śpiewa

Robert Lewandowski śpiewa

Robert Lewandowski całuje Anię

Robert Lewandowski całuje Anię

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×