Szukaj

Robert Lewandowski potrójnie świętuje Dzień Kobiet. „Jestem szczęściarzem”. Uroczy kadr skradł serca internautów

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski świętuje Dzień Kobiet. Opublikował zdjęcie ze swoimi dziewczynami i napisał kilka słów. Jak zareagowali internauci?

Robert Lewandowski zapracował sobie na miano najpopularniejszego sportowca w Polsce, ale znany jest też w Europie i na świecie. W ubiegłym roku zaimponował osiągnięciami i zgarnął całą serię nagród – po raz pierwszy w karierze został Piłkarzem Roku UEFA, Najlepszym Piłkarzem FIFA, a tuż po świętach odebrał nagrodę Globe Soccer Awards. Został także królem strzelców Ligi Mistrzów i Bundesligi. Dodatkowo na początku stycznia piłkarz został doceniony przez polskich kibiców i odebrał główną nagrodę podczas Gali Mistrzów Sportu 2021.

Mistrz nie ukrywa, że za jego sukcesami stoi także Ania Lewandowska, która wspiera go na każdym kroku. To razem z nią zbudował rodzinę, która stanowi solidny fundament, dzięki któremu może skupić się na karierze i osiągać kolejne cele.

Wspólnie wychowują Klarę i Laurę. Kiedy się ich obserwuję, to wygląda na to, że są wzorową parą. Jednak okazuje się, że i w ich związku bywają lepsze i gorsze dni, o czym powiedział Robert w rozmowie w DDTVN.

Idealni to my nie jesteśmy.

Czy miewają kryzysy?

Kryzys? Raczej nie mieliśmy. Były ciche minuty, bo ciche dni u nas nie bywają. To jest u nas bardziej minutowo, godzinowo, można maksymalnie powiedzieć. Pielęgnowanie związku jest bardzo ważne i dopóki rozmawiasz na każdy temat, który cię trapi, tej drugiej stronie jest łatwiej cię zrozumieć. Wtedy można znaleźć rozwiązanie. My się akurat wspieramy i uzupełniamy. Jesteśmy przeciwnościami – Ania ma milion pomysłów, wizje, jest kreatywna, a ja jestem bardziej z tych spokojnych – zdradził piłkarz.

Jak widać, cała rodzina stanowi świetny zespół.  Robert nie mógł zapomnieć o swoich dziewczynach w Dniu Kobiet.

Robert Lewandowski świętuje Dzień Kobiet

8 marca jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Kobiet. Już od rana na profilach internetowych pojawiły się życzenia. Jest miło, kolorowo i nie brakuje kwiatów i pięknych słów.

O swoich kobietach nie zapomniał także Robert Lewandowski. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z Anią, Klarą i Laurą.

Mam szczęście, że mam tyle cudownych kobiet w moim życiu. Wszystkiego dobrego w Dniu Kobiet – napisał.

Cudownym kadrem zachwycili się internauci. Dołączyli do życzeń słynnego piłkarza.


Robert Lewandowski - Dzień Kobiet 2021

Robert Lewandowski - Dzień Kobiet 2021

Anna Lewandowska - Dzień Kobiet 2021

Anna Lewandowska - Dzień Kobiet 2021

Jak Robert Lewandowski spędza czas z córkami?

Jak Robert Lewandowski spędza czas z córkami?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×