Szukaj

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała duży ciążowy brzuszek. Milena z mężem odliczają dni do porodu

Milena Miros z mężem

Milena Miros z mężem

Siostra Roberta Lewandowskiego jest w zaawansowanej ciąży. Milena z dumną zaprezentowała duży, ciążowy brzuszek. Razem z mężem z niecierpliwością czekają na rozwiązanie. 

Milena Lewandowska-Miros to piękna, starsza siostra Roberta Lewandowskiego. Chociaż przez lata była zawodniczką w siatkarskiej drużynie AZS Politechniki Warszawskiej, postanowiła zakończyć karierę sportową i skupić się na życiu rodzinnym. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela firmy odzieżowej. Od tamtej pory para stanowi zgodne i szczęśliwe małżeństwo.

Para wychowuje już synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest jej znany brat. Jednak rodzina Lewandowskich znów się powiększy, gdyż Milena jest aktualnie w drugiej ciąży. Choć do tej pory nie komentowała doniesień o kolejnym potomstwie, to dziś postanowiła pochwalić się rosnącym brzuszkiem na swoim Instagramie. Miała ku temu ważną okazję.

Milena Lewandowska-Miros pokazała duży, ciążowy brzuszek

Dziś z okazji Dnia Matki, na profilu siostry Roberta pojawiło się wymowne zdjęcie. Przyszła mama pozuje na nim ubrana w beżową, obcisłą sukienkę uwydatniającą jej spory ciążowy brzuszek. Milena z czułością go głaszcze. Po fotografii można stwierdzić, że obecny stan jest już dość zaawansowany. Razem z mężem Radosławem zapewne nie mogą doczekać się rozwiązania i zaczynają odliczać dni do porodu.

Lewandowska-Miros pozuje na tle ogrodu, umieszczonego na dachu jednego z warszawskich budynków. Za pośrednictwem udostępnionego postu złożyła także życzenia wszystkim mamom.

Szczęśliwego Dnia Matki dla wszystkich – napisała.

W komentarzach natychmiast posypało się mnóstwo gratulacji od obserwujących ją fanów.

  • Milenko – moje Gratulacje! Dbajcie o siebie.
  • Gratulacje!
  • Wyglądasz cudownie!
  • Świetnie wieści. Czekamy!

Post skomentowały również gwiazdy. Marina Łuczenko, która jest prywatnie przyjaciółką Anny i Roberta Lewandowskich, również dołączyła się do życzeń. Oprócz niej miłe słowa napisały także Paulina Krupińska, Dominika Grosicka czy Viola Piekut.


Milena Lewandowska

Milena Lewandowska

Milena Lewandowska

Milena Lewandowska

Milena Lewandowska

Milena Lewandowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×