Rozemocjonowany kibic przeciwników podbiegł po meczu do Lewego. Polak zachował zimną krew. Imponująca reakcja. Niemieckie media pod wrażeniem

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w środowy wieczór rozegrał kolejne spotkanie w barwach Bayernu Monachium. Gdy dobiegło ono końca, podbiegł do niego kibic przeciwnej drużyny. To, co zrobił piłkarz, jest hitem.

Robert Lewandowski jest w doskonałej formie. Na boisku jest niemal nie do zatrzymania, dzięki czemu uważa się go za jednego z najlepszych napastników na świecie. Talent sportowca doceniają nie tylko jego fani, ale także profesjonaliści, którzy wręczają mu sporo nagród.

Chociaż Lewandowski zgromadził mnóstwo wyróżnień, wśród nich nie ma Złotej Piłki. Wkrótce może się to zmienić. Piłkarz jest jednym z faworytów, w których ręce mogłaby trafić nagroda. Mimo iż do rozwiązania plebiscytu zostało jeszcze trochę czasu, Robert nie ukrywa, że jest dumny z tego, że jego nazwisko jest brane pod uwagę:

Możliwość zdobycia tego trofeum wiele dla mnie znaczy. Napawa mnie dumą. Jeśli weźmie się pod uwagę wszystko, co osiągnąłem nie tylko w tym roku, ale także w zeszłym, w którym odwołano ceremonię, to zdobytych tytułów i bramek było wiele. Wygrana w Lidze Mistrzów, Superpucharze, Klubowych Mistrzostwach Świata, pobiłem rekord Gerda Muellera w Bundeslidze, to coś imponującego. Wszyscy widzieli, czego dokonałem i co nadal robię. Moje osiągnięcia mówią same za siebie, ponieważ ostatnie dwa lata były niesamowite nie tylko dla mnie, ale byłoby tak dla każdego piłkarza w historii – komentował dziennikowi „Marca”.

Robert Lewandowski reaguje na zachowanie fana przeciwnej drużyny

Lewandowski na co dzień gra w barwach Bayernu Monachium, gdzie daje z siebie wszystko. Dowodem może być fakt, że ze wspomnianą drużyną wystąpił już w 12 meczach i aż 16 razy celnie umieścił piłkę w świetle bramki. Ostatniego gola do swojej puli dopisał w środowy wieczór. Zdobył jedną bramkę. Ostatecznie jego drużyna pokonała Benfikę 4:0.

Tym razem Robert Lewandowski uwagę niemieckich mediów przyciągnął nie swoją formą, a zachowaniem. Krótko po zakończeniu spotkania w kierunku napastnika podbiegł kibic przeciwnej drużyny. Piłkarz nie zostawił bez reakcji. Nie tylko dał mu koszulkę, ale także postanowił go przytulić.

Obecni na wydarzeniu fotoreporterzy zrobili mnóstwo zdjęć. Znajdziecie je m.in. w naszej galerii. Trzeba przyznać, że Polak zachował się wzorcowo.

Zobacz też: Lewandowski to tata na medal. Zrobił Klarze szałową fryzurę. 4-latka zrobi w niej furorę


Robert Lewandowski i kibic przeciwnej drużyny

Robert Lewandowski i kibic przeciwnej drużyny

Robert Lewandowski i kibic przeciwnej drużyny

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×