Szukaj

Robert Lewandowski nie może się ruszać! Wielki mistrz pokonany przez swoją małą księżniczkę! Zdjęcie Lewego z Klarą wszystko tłumaczy!

Robert Lewandowski pochwalił się uroczym zdjęciem z ukochaną córeczką Klarą. Tym razem piłkarz został całkowicie unieruchomiony przez swoją małą księżniczkę. Lewy pokazał wszystko na zdjęciu!
Robert Lewandowski buty

Robert Lewandowski buty

Robert Lewandowski w ostatnim czasie miał wielki powód do świętowania, jego niemiecki klub Bayern Monachium zdobył puchar mistrza Niemiec, a polski napastnik został królem strzelców niemieckiej ligi. Po finałowym meczu Robert wraz z małżonką Anną Lewandowską, do białego rana świętowali triumf Bayernu. Po fali sukcesów na boisku, przyszedł czas na domową sielankę, zatem Robert spędził cenne chwile ze swoją córeczką Klarą.

Polski piłkarz pochwalił się zdjęciem ze śpiącą córką, przy okazji zdradził swoją słodką tajemnicę. Napastnik Bayernu Monachium pokazał na Instagramie zdjęcie Klary, która słodko zasnęła na jego męskim ramieniu. Lewy dodał śmieszny komentarz pod fotką, w którym poinformował, że nie może się poruszyć, każdy ruch czułego taty sprawi, że jego córka natychmiast się obudzi.

Mała księżniczka taty P.S. Nie mogę się teraz nawet ruszyć – napisał  Lewy

Zdjęcie zesztywniałego Roberta Lewandowskiego natychmiast spodobało się internautom. Pod wrażeniem byli fani piłki nożnej, jak również znane gwiazdy polskiego sportu. Pod słodkim zdjęciem Lewego z córką, swój komentarz wkleiła bowiem była mistrzyni karate – Anna Lewandowska oraz zawodniczka MMA – Joanna Jędrzejczyk.

To są najcudowniejsze chwile ❤️❤️❤️❤️

Korzystać ile się da bo potem się tylko tęskni za takimi momentami  – napisały piękne panie

Jesteście wzruszeni?

Robert Lewandowski skomentował płeć drugiego dziecka. Jeszcze ciekawiej powiedział o ciąży Ani

Robert Lewandowski zaatakował Anię! W walce na wodne pistolety nie miała najmniejszych szans!

Tak śpiewa Robert Lewandowski! Na imprezie pełnej gwiazd wbiegł na scenę, wyrwał mikrofon i zrobił show! Co za talent! [WIDEO]


Robert Lewandowski pochwalił się śpiącą Klarą na męskim ramieniu taty

Robert Lewandowski pochwalił się śpiącą Klarą na męskim ramieniu taty

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą

Anna Lewandowska , Robert Lewandowski - 2 urodziny Klary

Anna Lewandowska , Robert Lewandowski - 2 urodziny Klary

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×