Szukaj

Robert Lewandowski miał operację. Szczegóły dotyczące stanu zdrowia piłkarza wyszły na jaw

Robert Lewandowski ma problemy ze zdrowiem. Konieczna jest operacja (fot. ONS)

Robert Lewandowski ma problemy ze zdrowiem. Konieczna jest operacja (fot. ONS)

Robert Lewandowski zmagał się z problemami z przepukliną pachwinową od dłuższego czasu, jednak bardzo zależało mu na tym, żeby nie opuścić żadnego spotkania reprezentacji Polski i Bayernu Monachium, w którym gra na co dzień. Dlatego pod nóż poszedł zaraz po ostatnim spotkaniu ligowym.

Robert Lewandowski od jakiegoś czasu miał problemy z przepukliną pachwinową, która zwykle jest efektem nadmiernego wysiłku lub przebytego urazu. W jednym z wywiadów zdradził jednak, że nie odczuwał żadnych usterek ani przy bieganiu, ani przy kopaniu piłki, dlatego nie czuł presji, że musi się poddać operacji natychmiast. Mimo to doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że jest nieunikniona. Jednak sam mógł wybrać termin – w grę wchodziły dwa: w listopadzie i grudniu. Stanęło na 21 grudnia.

Robert Lewandowski po operacji przepukliny pachwinowej. W jakim jest stanie?

O tym, że piłkarz, po wygranym meczu Bayernu Monachium z Wolfsburgiem (2:0), był operowany poinformował niemiecki klub.

Robert Lewandowski wieczorem pomyślnie przeszedł zabieg pachwiny. Wszystko poszło zgodnie z planem. Robert ma teraz przez kilka dni spokojnie odpoczywać – napisał Bayern Monachium na swojej stronie.

Ale prawdopodobnie już w przeddzień Wigilii piłkarz zostanie wypisany z kliniki Marii Teresy w Monachium, by mógł  spędzić święta z rodziną. Jego dziewczyny – żona Anna Lewandowska i córka Klara nie mogą się go doczekać. Żona piłkarza, która jest obecnie w piątym miesiącu ciąży, opublikowała w sieci wzruszającą fotografię z córką Klarą, a w hasztagu napisała:

Tata, czekamy.

Zobacz: Ciężarna Anna Lewandowska pokazała brzuch! Jej wpis zrobi na was wrażenie: „Dziś moje ciało ma inne zadanie”

I wygląda na to, że długo będą mogły się cieszyć obecnością ukochanego męża i taty, bo choć zespoły Bundesligii wrócą do gry 19 stycznia, to Robert Lewandowski potrzebuje teraz dużo odpoczynku i spokoju. Według ortopedów jego przerwa powinna trwać od minimum dwóch tygodni do sześciu.

Kapitan polskiej reprezentacji nie musi mieć jednak wyrzutów sumienia ani czuć na sobie gorącego oddechu konkurencji, bo choć ma 31 lat, wciąż jest niedościgniony. W tym roku został najlepszym strzelcem, mając na koncie aż 54 bramki. Tym samym zdetronizował samego Lionela Messiego!

Zobacz: Nowy biznes Lewandowskiego. Na czym zarabia?


Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w resturacji

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w resturacji

Robert Lewandowski z córką Klarą - Instagram

Robert Lewandowski z córką Klarą - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×