Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

To dopiero HIT! Robert Lewandowski odtworzył z przyjacielem zdjęcie z 1998 roku! Różnica powala!

Robert Lewandowski odtworzył zdjęcie z 1998 roku


Robert Lewandowski z Tomaszem Zawiślakiem odtworzyli zdjęcie z dzieciństwa

Po pracowitym i ciężkim roku, wypełnionym wyzwaniami i zmianami – narodziny Klary wywróciło ich całe dotychczasowe życie do góry nogami – Robert Lewandowski i Anna Lewandowska postanowili powitać nowy rok w luksusach, które oferuje Dubaj. Polskiemu zawodnikowi i jego rodzinie towarzyszyli również przyjaciele: wśród nich znalazł się między innymi Tomasz Zawiślak, którego Robert zna od dziecka, a który obecnie pracuje jako jego doradca do spraw wizerunku.

Panowie znają się jak przysłowiowe łyse konie i spędzili razem niejedne wakacje. Tomasz, by uczcić Nowy Rok, pochwalił się na swoim InstaStory rekonstrukcją zdjęcia, które zrobili z Lewandowskim za szczenięcych lat. Oryginalna fotografia została wykonana w 1998 roku, a odtworzona – w 2012 podczas ostatnich wspólnych wakacji przyjaciół.

Nie da się ukryć, że różnica jest powalająca. I wcale nie chodzi tylko o imponujące mięśnie Lewego. 😉

Piękna Anna Lewandowska w staniku i krótkich spodenkach ładuje swoje baterie na rajskiej plaży w Dubaju! Nie jest tam sama!

Anna Lewandowska pokazała co Robert robił tuż przed Sylwestrem. Te zdjęcia podniosą wam ciśnienie!

Nie uwierzycie co Anna Lewandowska zrobiła zaraz po Sylwestrze! Najpierw ekskluzywna impreza w gronie przyjaciół, a potem? „Miałam dzisiaj sobie odpuścić…”Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×