Szukaj

Robert Lewandowski udowodnił, że nie jest chodzącym ideałem. W kapitalny sposób odpowiedział hejterom

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Lewandowscy przekazali niebagatelną kwotę na walkę z koronawirusem, a mimo to spotkali się z krytyką. Robert udzielił wywiadu, w którym w sposób godny mistrza odpowiedział hejterom.

Ania i Robert Lewandowscy świetnie zdają sobie sprawę z powagi sytuacji, jaką jest pandemia koronawirusa. Małżeństwo niemal natychmiast po ogłoszeniu w Polsce stanu epidemiologicznego zdecydowało się przekazać wsparcie finansowe dla lokalnych szpitali, w których brakowało podstawowych materiałów ochronnych.

Lewy ze swoją żoną na walkę z koronawirusem przeznaczyli niebagatelną kwotę w wysokości miliona euro. Lewandowscy nie lubią mówić o swojej działalności charytatywnej, ale wiadomo nie od dzisiaj, że mają wielkie serca, a swoją popularność i sukces starają się wykorzystywać również w szczytnym celu. O tym, że pomoc przez nich oferowana jest realnie odczuwalna, mogliśmy dowiedzieć się z social mediów.

Na profilu na Facebooku powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego pojawił się post informujący o tym, że tamtejszy szpital otrzymał wsparcie finansowe z kwoty, którą Ania i Robert przekazali na walkę z pandemią.

Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Ponad 200 tys. zł przelali na konto kozielskiego szpitala Anna i Robert Lewandowscy – napisano na profilu powiatu.

Robert Lewandowski odpowiada hejterom

Mimo że piłkarz wraz z żoną zdecydowali się wesprzeć polską służbę zdrowia ogromną kwotą, to w ich stronę wylała się fala hejtu. Wśród internautów pojawiły się głosy, że przy takich wysokich zarobkach Robert powinien przekazać dużo więcej pieniędzy na walkę z pandemią. W wywiadzie dla portalu Wp.pl Robert postanowił odnieść się do tych zarzutów.

Świata nie ulepszę. Poza tym nie da się uszczęśliwić wszystkich.(…) Po prostu nie zwracam na to uwagi. Ale żeby było jasne: nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce. Lewandowski nie jest przecież idealny, nie robi wszystkiego dobrze. Czasem się pomylę, powiem coś źle. Ktoś mi to wypomni – OK. Przyjmuję, wyciągam wnioski i staram się już podobnych błędów w przyszłości nie popełniać. Ale coś takiego? Jeśli coś jest wręcz irracjonalne, idę dalej. Gdybym przejmował się każdym dziwnym słowem na mój temat, nie robiłbym w życiu nic innego. Jest mi to do niczego niepotrzebne – mówi Robert w wywiadzie.

W dalszej części wywiadu piłkarz przyznał, że już przywykł do tego, że każdy jego krok jest szeroko komentowany w mediach. W pewien sposób nauczyli się już żyć, będąc pod ciągłą obserwacją. Sytuacja z koronawirusem jest na tyle poważna, że niemal natychmiast zdecydowali się włączyć do pomocy.

Sytuacja z koronawirusem dotknęła każdego. Obserwowaliśmy z Anią, co dzieje się wokół. Śledziliśmy doniesienia. Słyszeliśmy, jak wygląda sytuacja w szpitalach. Pomyśleliśmy, że jeśli taki gest miałby okazać się pomocny, to dlaczego mielibyśmy go nie wykonać? Wymagała tego sytuacja. Mam nadzieję, że pracownikom wszystkich zakaźnych szpitali, do których trafiła pomoc, pracowało się i pracuje dzięki temu choć trochę łatwiej. A co najważniejsze, że pomogliśmy chorym – zdradza Robert.

Brawo Robert!


Robert Lewandowski w butach Versace

Robert Lewandowski w butach Versace

Robert Lewandowski – gala Piłki Nożnej

Robert Lewandowski – gala Piłki Nożnej

Robert Lewandowski w modnej stylizacji

Robert Lewandowski w modnej stylizacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×